Beam IsatDock2 LITE Dokkoló Állomás az Inmarsat IsatPhone 2-höz (ISD2Lite)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- MODELL:
- ISATDOCK 2 LITE
- RÉSZ #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Kína
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Dokkoló Állomás az Inmarsat IsatPhone 2-höz (ISD2 LITE)
A Beam IsatDock2 LITE az Inmarsat IsatPhone 2-höz lehetővé teszi a félig állandó telepítést különböző alkalmazásokhoz, ahol könnyű hozzáférés szükséges a standard hang- és adat szolgáltatásokhoz szárazföldi és tengeri alkalmazások esetén. Az IsatDock LITE lehetővé teszi, hogy az IsatPhone 2 mindig be legyen kapcsolva és készen álljon a bejövő hívások fogadására, amelyeket Bluetooth kiegészítőn vagy az opcionális privát kézibeszélőn keresztül lehet fogadni. Amíg a kézibeszélő dokkolva van, az IsatPhone 2 Segítség gombja, Személyes Riasztás és Nyomkövetési funkciója továbbra is teljes mértékben működik. Az IsatPhone 2 kézibeszélő biztonságosan illeszkedik a dokkba, jellemzői közé tartozik a telefon töltése, USB adatport, beépített csengő, és lehetővé teszi az antenna és az áram folyamatos csatlakoztatását a dokkhoz, készen a használatra. Az IsatPhone 2 kézibeszélő könnyen behelyezhető és eltávolítható a dokk tetején található gomb megnyomásával, így nagyon egyszerű használni a dokktól távol, amikor szükséges.
Specifications
| MODELL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| RÉSZ # | ISD2Lite |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HOSSZ | 99 mm |
| SZÉLESSÉG | 76 mm |
| MÉLYSÉG | 299 mm |
| SÚLY | 560 grams |