Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- MODELL:
- LITEDOCK EXTREME
- RÉSZ #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Kína
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Az Iridium Extreme kézi készülék biztonságosan illeszkedik a dokkoló állomásba, egy könnyen kattintható zármechanizmussal, amely gombnyomásra behelyezhető és eltávolítható. Kifejezetten azért készült, hogy lehetővé tegye az SOS vészhelyzeti funkció használatát, beépített GPS csatlakozási képességgel, amely lehetővé teszi egy külső GPS antenna csatlakoztatását a dokkhoz. A dokk lehetővé teszi a hordozható kihangosító jack használatát is hanghívásokhoz (a vásárlónak egy vezetékes fülhallgatót kell használnia, amely az Iridium 9575 kézi készülékekkel van csomagolva).
A Beam LiteDOCK Extreme USB adatporttal, telefon töltéssel, integrált Iridium és GPS antennával rendelkezik, lehetővé téve, hogy az összes antenna kábelt és áramot folyamatosan csatlakoztatva tartsuk a dokkoló állomáshoz, készen a használatra.
Ez a dokk "rendkívül" alacsony költségűre lett tervezve. A LiteDOCK tartja az Iridium 9575 Extreme műholdas telefont, RAM rögzítővel érkezik a könnyű felszerelés érdekében, és úgy lett tervezve, hogy a standard Extreme kézi készülék tartozékait használja töltéshez és hívásokhoz a kihangosító fejhallgatón keresztül. A dokk könnyű hozzáférést biztosít a vészhelyzeti gombhoz, és az Iridium és GPS antenna csatlakozásokon keresztül nagyon jó beltéri lefedettséget nyújthat. A dokk beépített GPS csatlakozó antennát is tartalmaz, hogy támogassa a külső GPS antennát. Tehát az összes Extreme GPS nyomkövetés és vészhelyzeti riasztás teljes mértékben támogatott a LiteDOCK-ban." ]
Specifications
| MODELL | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| RÉSZ # | EXTRMLD |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| JELLEMZŐK | IRIDIUM CERTIFIED |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| SZÉLESSÉG | 82.2 mm (3.24 inches) |
| SÚLY | 0,375 kg (0,83 livre) |