Beam PotsDOCK Extreme Dokkoló Állomás az Iridium 9575-höz (EXTRMPD)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- MODELL:
- POTSDOCK EXTREME
- RÉSZ #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kína
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
A PotsDOCK támogatja egy opcionális kompakt BEAM Privacy Handset használatát is, amely a PotsDOCK mellé rögzíthető a kényelmes használat érdekében, ha szükséges.
A dokk telefon töltést, USB csatlakozást az adatkapcsolathoz, integrált antennát, adat- és tápegység csatlakozást kínál, lehetővé téve, hogy az összes antenna kábelt és tápegységet folyamatosan csatlakoztatva tartsuk a dokkhoz, így az mindig használatra kész.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Biztonságosan tartja az Iridium Extreme kézi készüléket
. Robusztus kialakítás és konstrukció
. Tölti az Iridium Extreme kézi készüléket, készen áll a használatra
. Integrált antenna csatlakozás, Iridium & GPS
. USB csatlakozási lehetőség
POTS/RJ11
. Támogatja a standard vezeték nélküli és vezetékes telefonokat (5 REN)
. A POTS telefon 600m (2000 ft) távolságból működtethető az egységtől
. Könnyen integrálható PBX rendszerbe
. Csengő, foglalt és tárcsázó hangok
. Kiváló hangminőség
. Hívószám feldolgozás és gyors tárcsázás
NYOMKÖVETÉS
. Gyors GPS aktiválása
. Interfészek a BEAM MyBuddy Extreme-hez
PÁNIK/RIASZTÁSOK
. Interfészek a BEAM MyBuddy helyalapú webalkalmazásához
. Opcionális külső riasztógomb csatlakozás
INTEGRÁLT BLUETOOTH
. Bluetooth beépítve a dokkoló egységbe
. Bluetooth kihangosító hangkapcsolat
BEÉPÍTETT CSENGŐ
. Beépített csengő a fokozott csengőjelzéshez
HANG, ADAT, SMS, SBD
. Támogatja az összes Iridium hang-, adat-, SMS- és SBD szolgáltatást
. Hozzáférés előre fizetett, utólag fizetett és legénységi hívásokhoz
PRIVÁT KÉZI KÉSZÜLÉK
. Támogatja az opcionális BEAM Privacy kézi készüléket
. Automatikus válasz, amikor kiemelik a tartóból
TELEPÍTÉS
. Támogatja a 9 - 32V DC tápegység bemenetet
. Rugalmas telepítés univerzális tartóval
. 100 - 240V AC csomaggal szállítva
MINŐSÉG
. Professzionális ipari tervezés
. 2 éves cseregarancia a nyugalom érdekében
. 100%-ban gyárilag tesztelt
. Teljesen tanúsított, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| RÉSZ # | EXTRMPD |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| SZÉLESSÉG | 82,2 mm (3,24 hüvelyk) |
| MÉLYSÉG | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| SÚLY | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Jellemzők:
• Karcsú, kompakt telepítés
• Beépített Bluetooth kapcsolat
• POTS/RJ11 interfész, kábelhossz akár 600m/2000ft
• Hang, SMS, SBD és Áramkörkapcsolt Adat képes
• Nyomkövetés és SOS (a 9575 kézibeszélőn keresztül)
• USB adat interfész
• Kiegészítő/gyújtás érzékelés
• 9-32V DC tápegység bemenet
• AC dugócsomag tartalmazza 110/240 bemenet
• Iridium és GPS csatlakozók
• PABX Kompatibilis (analóg)
• 2 éves javítási vagy csere garancia
What's included
Beam PotsDOCK Extreme doboz tartalma:
PotsDOCK Extreme
AC/DC tápegység
DC tápkábel / biztosíték készlet
Univerzális rögzítő konzol (RAM)
Felhasználói kézikönyv
Gyors kezdési útmutató