Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
BGAN TERMINÁLOK | TERVEK | KIEGÉSZÍTŐK | BÉRLET | TÁMOGATÁS
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 325
- RÉSZ #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
Kompakt hang- és szélessávú megoldás járművekhez
Az EXPLORER 325 BGAN terminállal azonnal csatlakozhat a világhoz hangon vagy adaton keresztül az Inmarsat BGAN-on keresztül, még akkor is, ha járműve mozog.
Az útközbeni kommunikáció biztosítja, hogy el tudja végezni a munkáját, és az EXPLORER 325 segítségével soha nem marad kapcsolat nélkül, még akkor sem, ha akár 200 km/órás sebességgel utazik.
Gyors kapcsolat
Lehetővé teszi a BGAN adatátviteli sebességet akár 384 kbit/s szabvány IP és 128 kbps adatfolyamig, valamint 5°-os magasságig történő működést még akkor is, ha durva talajon halad.
Használja ki a gyors kapcsolat előnyeit és a magabiztosságot, hogy nem szakad meg, ha zord környezetben utazik.
Könnyen telepíthető
Az EXPLORER 325 olyan egyszerűen telepíthető – csak helyezze az antennát a jármű tetejére, csatlakoztassa azt és a számítógépét a terminálhoz, és máris máris van egy mobilkommunikációs hub.
Gyakorlatilag pillanatok alatt az irodájában lehet. Hozzáférés a VPN-hez, felzárkózni az e-mailekhez, böngészni az interneten; fix árakkal és roamingdíjak nélkül, ha átlépi a határokat.
Kompakt forma
A 35 cm átmérőjű, 12 cm magas és mindössze 3,6 kg tömegű EXPLORER 325 rendelkezik a piacon elérhető legkisebb jármű BGAN antennával.
Az EXPLORER 325 kompakt mérete és árfekvése új alkalmazásokat nyit az útközbeni kommunikációhoz, beleértve a vonatokat és a teherautókat.
| Méretek (Ma/Szé/Mé) | Átvevő: 41x231x278mm Antenna: 120/?350mm |
| Súly | Átvevő: 2,4 kg/Antenna: 4,4 kg |
| Szabványos IP | akár 384 kbps |
| Normál hang | 4 kbps |
| Prémium hang | 3,1 kHz hang, 64 kbps (@magasság >45?) |
Specifications
| MODELL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| RÉSZ # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| IGAZOLÁSOK | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
A rendszerben benne van
1. Teljesen integrált automatikus nyomkövető antenna
- Fehér szín
- Beépített mágneses tartók az antenna rögzítéséhez
2. EXPLORER szárazföldi jármű adó-vevő.
- Szabványos Ethernet-kábel (2 m/6,6 láb)
- Bevezető készlet - Gyors üzembe helyezési útmutató, CD kézikönyvekkel
- 12/24VDC bemeneti kábel
- Antennakábel, koax TNC csatlakozóval (2,7 m/8,8 láb)
3. Thrane IP kézibeszélő bölcsővel és tekercses kábellel.
A 403721A-00520 változatra jellemző:
- GNSS: Csak GPS - nincs Glonass, Beidou vagy Galileo támogatás
- Alphasat: Az EMEA-ban működik, de nem támogatja a kiterjesztett L-sáv frekvenciákat az Alphasat alatt
Inmarsat BGAN lefedettségi térkép

Ez a térkép az Inmarsat lefedettséggel kapcsolatos elvárásait mutatja be az Inmarsat negyedik L-Band régiójának kereskedelmi bevezetését követően. Nem jelent garanciát a szolgáltatásra. A szolgáltatás elérhetősége a lefedettségi területek szélén a különböző feltételektől függően ingadozik.