Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
BGAN TERMINÁLOK | TERVEK | KIEGÉSZÍTŐK | BÉRLET | TÁMOGATÁS
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 727
- RÉSZ #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403722A-20002)
A Cobham BGAN EXPLORER 727 antenna a tetőre van szerelve, és folyamatosan követi a műholdak helyzetét, ami viszont mindenkor nagy sebességű szélessávú kapcsolatot biztosít.
Nagy sebességű szélessáv útközben
Az antenna automatikusan követi a műholdak helyzetét, ami nagy sebességű csatlakozást tesz lehetővé útközben. Egyidejű 432 kbps adat- és telefonhívások – akár 200 km/h feletti sebességnél is.
Mobil kommunikáció
Helyezze az antennát a jármű tetejére, hogy teljes mobilkommunikációs központtá alakítsa. Azonnali hozzáférést biztosít az internethez és a telefonhálózatokhoz.
Élő közvetítés – vagy tárolás és továbbítás
Lehetővé teszi az élő közvetítést és a tárolást és a továbbítást, valamint közvetlen átvitelt tesz lehetővé a világ forró pontjairól. Használja ki a BGAN-on elérhető legmagasabb streamelési sebességet a BGAN X-Stream segítségével, amikor a terminál áll (a szünetben).
Specifications
| MODELL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| RÉSZ # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | INTERNET |
What's included
A rendszerben benne van
1. Teljesen integrált automatikus nyomkövető antenna (fehér)
2. EXPLORER szárazföldi jármű adó-vevő
- Normál Ethernet-kábel (5 m/16,4 láb)
- 12/24 VDC bemeneti kábel (6 m/19,7 láb)
- Antennakábelek, COAX TNC csatlakozóval (2,7 m/8,8 láb, 8 m/26 láb)
- Bevezető készlet - Gyors üzembe helyezési útmutató, CD kézikönyvekkel
3. 403670A-00500: Bölcsővel és tekercses kábellel vezetékezett IP kézibeszélő
4. Antenna rögzítő készlet (fix / sín)
Inmarsat BGAN lefedettségi térkép

Ez a térkép az Inmarsat lefedettséggel kapcsolatos elvárásait mutatja be az Inmarsat negyedik L-Band régiójának kereskedelmi bevezetését követően. Nem jelent garanciát a szolgáltatásra. A szolgáltatás elérhetősége a lefedettségi területek szélén a különböző feltételektől függően ingadozik.