Cobham SATCOM BGAN Explorer 710 szárazföldi hordozható műholdas internetterminál (403720B-00505)
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 710
- RÉSZ #:
- 403720B-00506
- ORIGIN:
- Kambodzsa
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-710
Cobham BGAN Explorer 710 szárazföldi hordozható műholdas internetterminál
Kompakt és könnyű, továbbfejlesztett funkcionalitással
Az EXPLORER 710 a világ legkisebb 1. osztályú terminálja, és az első, amely képes elérni a BGAN HDR (nagy adatsebességű) szolgáltatást. A terminál továbbfejlesztett funkciókkal rendelkezik, beleértve a beépített kötési képességet, amely megduplázza a streamelési sebességet.
Egyik új és izgalmas funkciója lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy csatlakoztassák saját okostelefonjukat, így lehetővé válik az adatkapcsolati hanghívás. Az egyéb funkciók közé tartozik az USB gazdagép interfész, az üzem közben cserélhető akkumulátorok, a könnyen használható LED-kijelző és több interfész az alkalmazások széles skálájának támogatásához.
Az új EXPLORER 710 BGAN terminál a nagysebességű ultrahordozható műholdas streaming új korszakát nyitja meg a műsorszórás és más IP-alapú ipari alkalmazások számára.
Az EXPLORER 710 650 kbps feletti streamelési sebességet biztosít, ha az Inmarsat az idei harmadik negyedévben bevezetett új, nagy adatsebességű streaming szolgáltatást használja. A 2013 szeptemberében elérhető EXPLORER 710 lehetővé teszi a leggyorsabb igény szerinti videó streaminget műholdon keresztül, garantált QoS mellett.
A világ legkisebb és legkönnyebb 1. osztályú BGAN termináljaként és az első platformként, amely alapkivitelben alkalmazza az új, nagy adatsebességű streaminget, az EXPLORER 710 alkalmas arra, hogy támogassa a műsorszolgáltatókat a mobil külső műsorszórás minőségének javításában.
"Az EXPLORER 710-el az eddigi legfejlettebb és legkisebb Class 1 terminált fejlesztettük ki" - kommentálja Walther Thygesen, a Cobham SATCOM vezetője. "Büszkék vagyunk arra, hogy a Cobham SATCOM alatt teljesen kifejlesztett első EXPLORER ilyen jelentős teljesítménynövekedést kínál a felhasználók számára."
Folytatva a technológiai vezetés hagyományát, amely akkor kezdődött, amikor az EXPLORER csapat (akkor a Thrane & Thrane részeként) 2005-ben bemutatta első BGAN terminálját, az EXPLORER 710 számos fejlett új funkciót is tartalmaz, beleértve a több terminál jeleinek Etherneten keresztüli összekapcsolását, valamint elérheti az 1 Mbps vagy még nagyobb IP adatfolyam-átviteli sebességet.
Az EXPLORER 710 az okostelefon-alkalmazásokat is bevezeti a BGAN-kapcsolatok világába, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy csatlakoztassák saját eszközeiket hanghíváshoz és csatlakozáshoz. Az egyéb funkciók közé tartozik a nagy LED-kijelző, amely megkönnyíti a beállítást és konfigurálást anélkül, hogy számítógéphez, okostelefonhoz vagy táblagéphez kellene csatlakoztatni.
| Gyártó | Cobham SATCOM |
| Súly | 3,5 kg (akkumulátorral) Antenna 1,9 kg, Adó-vevő 1,6 kg |
| Streaming IP | A BGAN HDR négycsatornás streaming-sebességből álló portfóliót támogat, és a teljes csatornaopció várhatóan körülbelül 650 kbit/s sebességet biztosít. |
| ISDN | 64 kbps RJ-45-ön keresztül |
| Hang | RJ-11 vagy 3,1 kHz hangon keresztül |
| Adatinterfészek | Ethernet, USB host interfész, adó-vevő / antenna interfész, BGAN SIM kártya nyílás, WLAN 802.11b, LAN |
| Behatolásvédelem | Adó-vevő: IP52 / Antenna IP66 |
Specifications
| MODELL | EXPLORER 710 |
|---|---|
| RÉSZ # | 403720B-00506 |
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET, USB, WI-FI |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, 176 kbps, 256 kbps, BGAN X-STREAM, BGAN HDR UP TO 650 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 52 (TRANSCEIVER), IP 66 (ANTENNA) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| HOSSZ | 279 mm |
| SZÉLESSÉG | 332 mm |
| MÉLYSÉG | 52 mm |
| SÚLY | 3.5 kg (7.7 oz) |
What's included
EXPLORER 710 adó-vevő és antenna
újratölthető lítium-ion akkumulátor
Antenna kábel
2 m ISDN/LAN kábel
115/230VAC táp
Gyors üzembe helyezési útmutató
Inmarsat BGAN lefedettségi térkép

Ez a térkép az Inmarsat lefedettséggel kapcsolatos elvárásait mutatja be az Inmarsat negyedik L-Band régiójának kereskedelmi bevezetését követően. Nem jelent garanciát a szolgáltatásra. A szolgáltatás elérhetősége a lefedettségi területek szélén a különböző feltételektől függően ingadozik.