Cobham Explorer 510 BGAN szárazföldi hordozható műholdas internetterminál (403711A-00500)
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- BGAN EXPLORER 510
- RÉSZ #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodzsa
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
A kapcsolat új módja
Ultra-hordozható
Megbízható kapcsolat
Specifications
| MODELL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| RÉSZ # | 403711A-00500 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| IGAZOLÁSOK | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | 24 HOURS |
| HOSSZ | 202 mm (7.8") |
| SZÉLESSÉG | 202 mm (7.8") |
| MÉLYSÉG | 51.8 mm (2") |
| SÚLY | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510 terminál
• Beépített újratölthető lítium-ion akkumulátor
• EXPLORER Softbag
• USB-Ethernet átalakító kábel
• 100-240 VAC tápegység
• Multi-Languge Quick Start Quide
• Többnyelvű webszerver és beágyazott kézikönyv (ENG, FR, DE, ES, RU, JP és CN)
Inmarsat BGAN lefedettségi térkép

Ez a térkép az Inmarsat lefedettséggel kapcsolatos elvárásait mutatja be az Inmarsat negyedik L-Band régiójának kereskedelmi bevezetését követően. Nem jelent garanciát a szolgáltatásra. A szolgáltatás elérhetősége a lefedettségi területek szélén a különböző feltételektől függően ingadozik.