Intellian i9P Auto Skew USA/Kanada tengeri műholdas TV rendszer (B4-919AA)
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- i9P
- RÉSZ #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P tengeri műholdas TV rendszer (B4-919AA)
Az Intellian i9P a legerősebb és legmegbízhatóbb műholdas TV vételt kínálja a 80 láb feletti szabadidős és kereskedelmi hajók számára. Az i9P stílusos kialakítása tökéletesen illeszkedik a modern, áramvonalas hajókba.
A Wide Range Search (WRS) és a Dynamic Beam Tilting (DBT) technológiák szabadalmaztatás alatt álló innovációival az i9P még minden felesleges mozgásérzékelő nélkül is garantálja a kristálytiszta műholdas TV vételt CD-minőségű hangzással még a legzordabb tengeri körülmények között is. .
Az i9P leginnovatívabb kialakítása a vezérlőegységbe integrált HD és TriSat modul. Ezzel az i9P a történelem első tengeri antennás TV-rendszere, amely lehetővé teszi a hajósok számára, hogy több száz HDTV-csatornát érjenek el vezető műholdas TV-szolgáltatóktól extra konverziós eszközök vagy kábelezések nélkül. Az Intellian MIM segítségével a hajósok az otthoni rendszerhez hasonlóan élvezhetik a csatornaváltást az automatikus műholdváltáson keresztül. További részletekért tekintse meg a DISH Network MIM telepítési útmutatóját. Ezen túlmenően ez a vezérlőegység interaktív operációs platformot biztosít a hajósoknak a PC vezérlőszoftverén keresztül, nagyon barátságos felhasználói felülettel és a világ műholdas könyvtárainak teljes listájával.
Az i9P beépített Auto Skew Angle Control rendszert és nagy pontosságú GPS-rendszert is kínál, amely nemcsak felgyorsítja a műholdjel felvételi idejét, hanem javítja a műholdvétel minőségét is a gyenge műholdlefedettségi területeken.
Határozott tartás a jelben
Az Intellian exkluzív Dynamic Beam Tilting (DBT) rendszere nagy teljesítményű, állandóan beállító reflektort használ, amely lehetővé teszi, hogy az antenna mindig a legerősebb jel maradjon, miközben a hajó nagy sebességgel halad.
Gyorsabb jelgyűjtés
Az Intellian exkluzív Wide Range Search (WRS) algoritmusa lehetővé teszi, hogy az antenna hihetetlen sebességgel és pontossággal keressen, találjon és rögzítsen egy jelet.
A legerősebb teljesítmény
85 cm átmérőjű reflektor országos lefedettséggel Észak- és Dél-Amerikában, Európában és a regionális szolgáltatásban szerte a világon.
Hangoljon kedvenc HDTV-csatornáira
Az Intellian i9P HD csatornákat biztosít a Ku-sávról. A HD modul valójában be van építve az Intellian i9P antennavezérlő egységébe a zökkenőmentes integráció és az egyszerű telepítés érdekében.
Beépített GPS
Az Intellian i9P beépített GPS-t tartalmaz a könnyebb működés és a gyorsabb jelgyűjtés érdekében.
Vezeték nélküli kapcsolat és Aptus mobil
A beépített Wi-Fi lehetővé teszi az ACU vezeték nélküli csatlakoztatását. PC-k, laptopok és okostelefonok használhatók az ACU-hoz és a monitorhoz való csatlakozáshoz, a rendszer vezeték nélküli vezérléséhez és beállításainak módosításához. Az Intellian Aptus mobil letölthető az ACU-hoz való hozzáféréshez Wi-Fi-n keresztül, és az antenna működtetéséhez iPhone-ról, iPad-ről vagy más hálózati eszközről. Az iPhone és iPad az Apple Inc. bejegyzett védjegyei.
Minden az egyben rendszer
Az Auto Skew Angle Control System, a GPS és az alapértelmezett opcióként biztosított kiterjesztett magassági tartomány lehetővé teszi, hogy az i9P jobb jelvételt biztosítson gyenge műholdjel-lefedettségi területeken, valamint pontos és egyszerű kezelést biztosít, bárhol is jár a hajó.

Specifications
| MODELL | i9P |
|---|---|
| RÉSZ # | B4-919AA |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 85 cm (33.5 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIA | Ku BAND |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| SÚLY | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Teljesen automatizált rendszer
Automatikus műholdkeresés és -azonosítás. 2 tengelyes léptetőmotorok a talapzat stabilizálására.
Továbbfejlesztett antenna
A rendkívül hatékony 34 hüvelykes parabolaantenna 44 dBW minimális EIRP-t tesz lehetővé. RHCP / LHCP, függőleges / vízszintes polarizáció.
Wide Range Search (WRS) algoritmus
A versenytárs módszerek a főlebeny szűk sávszélességét keresik. Az Intellian exkluzív WRS-je azonban az oldallebenyek széles skáláját keresi, és felugrik a főlebenyre, így gyorsabb műholdfelvételt biztosít.
Teljesen automatizált digitális videó műsorszórás (DVB)
Azonosítás A CPLD-vel ellátott DVB dekóder nagy sebességű azonosítást tesz lehetővé.
Dynamic Beam Tilting (DBT) technológia
Egy nagy sebességű segédreflektor elfordul a tengelytől, másodpercenként 50-szer ellenőrzi a jelerősséget, és kompenzálja a követési irányt. A fő reflektor kevesebb mozgása kevesebb zajt jelent, és meghosszabbítja a termék élettartamát.
DVB-S2 jelazonosító
Nagy sebességű azonosítás DVB-S2 dekóderrel.
Új típusú antennavezérlő egység
• Könnyen módosítható és frissíthető műholdinformáció
• Egyszerű antennaállapot-ellenőrzés és automatikus diagnosztika
• Egyszerű antennavezérlés PC interfész segítségével
Automatikus polarizáció (ferde szög) szabályozás
Automatikus ferdeszög-szabályozó rendszer (-90°~ +90°) a lineáris vízszintes / függőleges polarizációhoz.
Beépített GPS és NMEA 0183 interfész port
Az i9P beépített GPS-t tartalmaz az antennaegységben a gyorsabb jelszerzés érdekében. A hajó GPS-je az ACU hátlapján található NMEA 0183 porton keresztül is csatlakoztatható.
Intellian i9P lefedettségi térképek





