Intellian i9W 2-tengelyes globális tengeri műholdas TV rendszer 85 cm-es (33,5 hüvelykes) antennával és WorldView LNB-vel (B4-919W2)
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- i9W
- RÉSZ #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Dél-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Globális műholdas szolgáltatások kompatibilitása
Az Intellian i9W a legnagyobb kényelmet biztosítja, hogy több ezer ingyenes TV, Pay TV, normál felbontású és nagyfelbontású műsort csatlakoztasson a világ minden tájáról egyetlen LNB-modullal, amely több (8) LO frekvenciát tartalmaz.
Kihangosító WorldView™ LNB modul
A 2. generációs, szabadalom alatt álló WorldView LNB modul az Intellian legújabb innovációja. A többi TVRO rendszer ±1000 kHz stabilitással rendelkező LNB-vel ellentétben az Intellian WorldView LNB modul a legmagasabb, ±10 kHz-es stabilitásra épül, amely 100-szor nagyobb pontossággal és nagyobb jelérzékenységgel rendelkezik.
Ezen túlmenően ez az LNB-modul többsávos és többpolarizációs műholdas TV-szolgáltatást is fogad az egész világon. Ezért a hajósoknak nem kell manuálisan cserélniük az antenna dómában lévő LNB-t minden alkalommal, amikor a hajó egy másik műholdas szolgáltatási régióba lép át.
DVB-S2 digitális TV vétel
A HD TV-szolgáltatások egy része átkerült a DVB-S2-re, és a jövőben több lesz. Az Intellian úttörő DVB-S2 digitális TV technológiájának köszönhetően a hajósok most már a tengeren is élvezhetik kedvenc DTH (Direct To Home) szórakoztatásukat, akárcsak otthon.
Globális műholdas könyvtár
Az i9W tartalmazza az előre programozott globális műholdkönyvtárat, amely lehetővé teszi a hajósok számára a kívánt műholda kiválasztását, miközben régióról régióra utaznak. A műhold kiválasztása után a WorldView LNB modul automatikusan átvált a megfelelő helyi frekvenciára a jel vételéhez.
Vezeték nélküli kapcsolat és Aptus mobil
A beépített Wi-Fi lehetővé teszi az ACU vezeték nélküli csatlakoztatását. PC-k, laptopok és okostelefonok használhatók az ACU-hoz való csatlakozásra, valamint a rendszer vezeték nélküli monitorozására, vezérlésére és beállítására. Az Intellian Aptus mobil letölthető az ACU-hoz való hozzáféréshez Wi-Fi-n keresztül, és az antenna működtetéséhez iPhone-ról, iPad-ről vagy más hálózati eszközről. Az iPhone és iPad az Apple Inc. bejegyzett védjegyei.

Specifications
| MODELL | i9W |
|---|---|
| RÉSZ # | B4-919W2 |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 85 cm (33.5 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIA | Ku BAND |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SÚLY | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W lefedettségi térképek





