Intellian v60 VSAT tengeri antennarendszer (V1-60)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- v60
- RÉSZ #:
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
15 321,59 EUR
ÁFA nélkül:
15 321,59 EUR
ÁFA nélkül:
Az Intellian v60 egy 60 cm-es Ku-sávos tengeri VSAT antennarendszer kompakt radome kialakítással, amely lehetővé teszi a kisebb hajók számára, hogy a helyszűke rendszerekhez illeszkedjenek. A 3 tengelyes stabilizációs platformjával a v60 kiváló követési teljesítményt nyújt, amely majdnem megegyezik az 1 méteres VSAT antennarendszerével. A v60 konfigurálható SCPC, szélessávú vagy hibrid műholdas hálózatokhoz. Alkalmas nagy sebességű internetre, időjárás- és térképfrissítésekre, e-mailekre, fájl- és képátvitelre, videokonferenciára, VoIP-re, VPN-ekre és adatbázis-mentésre. A v60-at úgy tervezték és építették, hogy megfeleljen vagy meghaladja a vibrációra, ütésekre és EMC-re vonatkozó ipari és katonai szabványokat, hogy a legnagyobb megbízhatóságot biztosítsa a legzordabb tengeri körülmények között is.
A v60 korlátlan azimut-tartománnyal rendelkezik a folyamatos követéshez, anélkül, hogy az antennában lévő kábeleket ki kell csavarni. A széles magassági tartomány -10? 100-ra? lehetővé teszi, hogy a v60 zavartalan jelvételt biztosítson, miközben a hajó az Egyenlítő vagy a sarki régiók közelében halad. A piacon megtalálható legegyszerűbb telepítési kialakítással és legfelhasználóbarátabb felülettel a v60 garantálja, hogy teljesen új szélessávú élményben lesz része a tengeren.
A v60 beépített GPS-szel rendelkezik a gyors műholdfelvételhez, és automatikus polarizációvezérléssel rendelkezik a lineáris polarizációs betáplálás jelerősségének optimalizálásához. A v60 mindig bekapcsolt, kompromisszumok nélküli teljesítményt nyújt a legmagasabb minőségű és megbízható tengeri csatlakozásokkal. A v60 a tökéletes választás a tengerészek számára, akik kereskedelmi minőségű szélessávú élményt keresnek kompakt, robusztus és költséghatékony megoldással.
Specifications
| MODELL | v60 |
|---|---|
| RÉSZ # | V1-60 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | VSAT |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 60 cm (23.6 inch) |
| SÚLY | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review