Iridium 9602N SBD adó-vevő (4629A-9603N)
calcActive())">
Az Iridium 9602N SBD adó-vevő, amelyet úgy terveztek, hogy vezeték nélküli adatalkalmazásba integrálják más gazdarendszer hardvereivel és szoftvereivel, teljes megoldást kínál, beleértve a tengeri hajók nyomon követését, a berendezések figyelését és az automatikus járműhelymeghatározást.
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9602N
- RÉSZ #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
220,05 EUR
ÁFA nélkül:
220,05 EUR
ÁFA nélkül:
- Buy 5 for 215,65 EUR 215,65 EUR each and save 2%
- Buy 10 for 213,45 EUR 213,45 EUR each and save 3%
- Buy 20 for 209,05 EUR 209,05 EUR each and save 5%
- Buy 50 for 204,65 EUR 204,65 EUR each and save 7%
- Buy 100 for 198,05 EUR 198,05 EUR each and save 10%
Iridium 9602N SBD adó-vevő
Az Iridium 9602N SBD adó-vevő, amelyet úgy terveztek, hogy vezeték nélküli adatalkalmazásba integrálható más gazdarendszer hardverével és szoftverével, teljes megoldást nyújt egy adott alkalmazáshoz vagy vertikális piachoz. Az Iridium 9602N ideális M2M megoldásokhoz, beleértve a tengeri hajók nyomon követését, a berendezések figyelését és az automatikus járműhelymeghatározást.
Az Iridium globális, alacsony késleltetésű SBD szolgáltatása ideális megoldás a konténerektől és teherautóktól a repülőgépekig és hajókig minden felügyeletére. Az Iridium értéknövelt viszonteladói integrálják a vertikális piaci alkalmazásokba olyan iparágakban, mint az olaj- és gázipar, a vasút, a tengeri közlekedés, a repülés, a közművek és a kormány/katonai ágazat.
Az Iridium 9602N egy egylapos adó-vevő, „fekete doboz” adó-vevő modulként. Az összes eszköz interfészt az antennacsatlakozó mellett egyetlen többtűs interfész csatlakozó biztosítja. A 9602N csak a mag adó-vevőt tartalmazza. Az összes többi végfelhasználói helyszíni alkalmazás funkciót, mint például a GPS-t, a mikroprocesszor alapú logikai vezérlést, a digitális és analóg bemeneteket, a digitális és analóg kimeneteket, a tápellátást és az antennát a megoldásfejlesztőnek kell biztosítania. Az eszköz interfész a felhasználói csatlakozón egy soros adat interfészből, egyenáramú táp bemenetből, a hálózat elérhető kimenetéből és egy be-/kikapcsoló vezérlővonalból áll. Az Iridium 9602N nem tartalmaz előfizetői azonosító modult (más néven SIM-kártyát), és nem is igényel az adó-vevőbe való behelyezését. Az Iridium 9602M adó-vevő modulként használható egy másik gazdarendszerbe.
Specifications
| SZÁLLÍTÁS | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELL | 9602N |
| RÉSZ # | 4629A-9603N |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI, KÖZÚTI |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 41 mm |
| SZÉLESSÉG | 45 mm |
| MÉLYSÉG | 13 mm |
| SÚLY | 30 grams |
Downloads
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
Write a Review