Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe kalózkodás elleni megoldás (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- MODELL:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- RÉSZ #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2 653,13 EUR
ÁFA nélkül:
2 653,13 EUR
ÁFA nélkül:
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe kalózkodás elleni megoldás (EXTRMPD-DPB)
A Beam PotsDOCK Extreme egy kompakt dokkolóállomás, amelyet kifejezetten az RJ11, a Bluetooth és a követés támogatására terveztek. A PotsDOCK lehetővé teszi, hogy az Iridium Extreme kézibeszélőt RJ11/POTS interfésszel csatlakoztassa, amely lehetővé teszi a szabványos vezetékes, vezeték nélküli vagy DECT kézibeszélő-csatlakozást, vagy alternatívaként egy olyan alközponti rendszerrel való interfészt, amely szabványos csengő-, foglalt- és tárcsahangokat ad, mint egy szabványos telefonhálózat.
Az Iridium Extreme kézibeszélő biztonságosan illeszkedik a dokkoló állomáshoz egy kattintással zárható mechanizmussal, amely egy gombnyomással behelyezhető és eltávolítható. Szándékosan úgy készült, hogy lehetővé tegye az SOS vészhelyzet kihasználását, beépített GPS csatolási képességgel, amely lehetővé teszi külső GPS antenna csatlakoztatását a dokkolóhoz.
A PotsDOCK támogatja az opcionális kompakt BEAM adatvédelmi kézibeszélő használatát is, amely szükség esetén a PotsDOCK mellé csatlakoztatható a nagyobb kényelem érdekében.
A dokkoló telefontöltővel, USB-csatlakozóval az adatkapcsolathoz, integrált antennával, adat- és tápcsatlakozóval rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy az összes antennakábel és tápellátás állandóan a dokkolóhoz csatlakoztatva legyen, így az mindig használatra kész.
A PotsDOCK Extreme olyan extra funkciókat kínál, mint a Bluetooth a hangkapcsolathoz, valamint a nyomkövetés és a riasztás, amelyek konfigurálhatók az időszakos lekérdezések vagy vészhelyzeti riasztások jelentésének támogatására.
A PotsDOCK támogatja az opcionális kompakt BEAM adatvédelmi kézibeszélő használatát is, amely szükség esetén a PotsDOCK mellé csatlakoztatható a nagyobb kényelem érdekében.
A dokkoló telefontöltővel, USB-csatlakozóval az adatkapcsolathoz, integrált antennával, adat- és tápcsatlakozóval rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy az összes antennakábel és tápellátás állandóan a dokkolóhoz csatlakoztatva legyen, így az mindig használatra kész.
PotsDOCK Extreme BÖLCSŐ
. Biztonságosan tartja az Iridium Extreme kézibeszélőt
. Robusztus kialakítás és felépítés
. Használatra készen tölti az Iridium Extreme kézibeszélőt
. Integrált antenna csatlakozás, Iridium és GPS
. USB csatlakozás
POTS/RJ11
. Robusztus kialakítás és felépítés
. Használatra készen tölti az Iridium Extreme kézibeszélőt
. Integrált antenna csatlakozás, Iridium és GPS
. USB csatlakozás
POTS/RJ11
. Támogatja a szabványos vezeték nélküli és vezetékes telefonokat (5 REN)
. A POTS telefon 600 m-re (2000 láb) működtethető az egységtől
. Könnyen integrálható alközponti rendszerbe
. Csengetés, foglalt és tárcsahangok
. Kiváló hangminőség
. Hívásszám feldolgozás és gyorstárcsázás
KÖVETÉS
. A POTS telefon 600 m-re (2000 láb) működtethető az egységtől
. Könnyen integrálható alközponti rendszerbe
. Csengetés, foglalt és tárcsahangok
. Kiváló hangminőség
. Hívásszám feldolgozás és gyorstárcsázás
KÖVETÉS
. Gyors GPS aktiválása
. Interfészek a BEAM MyBuddy Extreme-hez
PÁNIK/riasztások
. Interfészek a BEAM MyBuddy Extreme-hez
PÁNIK/riasztások
. Interfészek a BEAM MyBuddy Location Based webalkalmazásához
. Opcionális külső figyelmeztető gomb csatlakozás
INTEGRÁLT BLUETOOTH?
. Opcionális külső figyelmeztető gomb csatlakozás
INTEGRÁLT BLUETOOTH?
. Bluetooth? beépített dokkoló egységbe
. Bluetooth? kihangosított hangkapcsolat
BEÉPÍTETT CSENGŐ
. Bluetooth? kihangosított hangkapcsolat
BEÉPÍTETT CSENGŐ
. Beépített csengő a továbbfejlesztett csengetésért
HANG, ADATOK, SMS, SBD
. Támogatja az összes Iridium hang-, adat-, SMS- és SBD-szolgáltatást
. Hozzáférés az előre fizetett, postai fizetéshez és a személyzeti hívásokhoz
. Hozzáférés az előre fizetett, postai fizetéshez és a személyzeti hívásokhoz
ADATVÉDELMI KÉSZÜLÉK
. Támogatja az opcionális BEAM Privacy kézibeszélőt
. Automatikus válasz, amikor kiveszi a csészéből
. Automatikus válasz, amikor kiveszi a csészéből
TELEPÍTÉS
. Támogatja a 9-32V DC tápellátást
. Rugalmas telepítés univerzális rögzítéssel
. 100 - 240 V AC csomaggal szállítjuk
. Rugalmas telepítés univerzális rögzítéssel
. 100 - 240 V AC csomaggal szállítjuk
MINŐSÉG
. Professzionális ipari tervezés
. 2 év cseregarancia a nyugalomért
. 100% gyárilag tesztelt
. Teljesen tanúsított, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2 év cseregarancia a nyugalomért
. 100% gyárilag tesztelt
. Teljesen tanúsított, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODELL | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| RÉSZ # | EXTRMPD-DPB |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| SZÉLESSÉG | 82.2 mm (3.24 inches) |
| MÉLYSÉG | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| SÚLY | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
AC/DC tápadapter
DC tápkábel/biztosítékkészlet
Univerzális rögzítőkeret (RAM)
Használati utasítás
Gyors üzembe helyezési útmutató
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review