Thuraya XT-LITE műholdas telefon
Out of stock
- MÁRKA:
- THURAYA
- MODELL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Dél-Korea
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 EUR 520,84 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 EUR 510,21 EUR each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 EUR 504,89 EUR each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 EUR 499,58 EUR each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 EUR 494,26 EUR each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 EUR 488,95 EUR each and save 8%
Thuraya XT-LITE műholdas telefon
A Thuraya XT-LITE megbízható műholdas telefonkapcsolatot biztosít verhetetlen értékkel. Költségtudatos felhasználók számára készült, akiknek biztonságos kapcsolatban kell maradniuk anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötniük a tiszta és megszakítás nélküli kapcsolaton. Nagyon könnyen használható. Műholdas módban telefonálhat és SMS-t küldhet, akár a sivatagon kel át, akár a tengeren vitorlázik, akár hegyet mászik.
Hívások és szöveges üzenetek műholdas módban
Hívásokat kezdeményezhet és SMS-eket küldhet műhold üzemmódban, amikor nincs elérhető földi hálózat. A továbbfejlesztett, többirányú antenna zavartalan kommunikációt biztosít, és zökkenőmentes séta és beszéd funkciót kínál útközbeni hívásokhoz.
Hosszú élettartamú akkumulátor
A Thuraya XT-LITE megbízható kommunikációt tesz lehetővé a hosszú élettartamú akkumulátorral, amely akár 6 óra beszélgetési időt és akár 80 óra készenléti időt biztosít.
Egyszerű használat
Egyszerűen töltse fel telefonját, és győződjön meg arról, hogy a SIM-kártya működik. Ez ennyire egyszerű. Ezután programozhatja a Thuraya XT-LITE-t a 13 elérhető nyelv egyikére (az egyszerűsített kínai külön firmware-ként érhető el).
A legerősebb és legerősebb műholdas hálózat támogatja
A Thuraya műholdas hálózata a legmegbízhatóbb műholdas lefedettségről híres, amely körülbelül 160 országot vagy a Föld kétharmadát foglalja magában. A Thuraya XT-LITE lehetővé teszi, hogy hívásértesítést kapjon, még akkor is, ha a műholdantenna el van helyezve, így mindig kapcsolatban maradhat.
További szolgáltatások : Címjegyzék, riasztások, számológép, naptár, hívásnaplók, konferenciahívások, névjegycsoportok, gyorstárcsázás, stopper és világidő.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| SZÁLLÍTÁS | DUBAI, UAE |
| MODELL | XT LITE |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MÁRKA | THURAYA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | N/A |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CSILLAGKÉP | 2 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 6 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 80 HOURS |
| HOSSZ | 128 mm (5.04") |
| SZÉLESSÉG | 53 mm (2.09") |
| MÉLYSÉG | 27 mm (1.06") |
| SÚLY | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.