Thuraya XT PRO műholdas telefon
Out of stock
- MÁRKA:
- THURAYA
- MODELL:
- XT PRO
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-XT-PRO-Satellite-Phone
- Buy 2 for 954,94 EUR 954,94 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 945,20 EUR 945,20 EUR each and save 3%
- Buy 10 for 935,45 EUR 935,45 EUR each and save 4%
- Buy 20 for 925,71 EUR 925,71 EUR each and save 5%
Thuraya XT PRO műholdas telefon
A Thuraya XT-PRO a világ legfejlettebb műholdas telefonja. A professzionális felhasználók számára készült, masszív és robusztus műholdas kézibeszélő hosszú akkumulátor-élettartammal rendelkezik, amely biztosítja, hogy bárhol is maradjon kapcsolatban.
Az első olyan műholdas telefon a piacon, amely mindhárom nagy navigációs rendszerrel rendelkezik, ez a rendkívül rugalmas telefon GPS, Beidou és Glonass képességekkel. Ez a műholdas telefon a piacon kapható műholdas telefonok közül a legnagyobb kijelzővel rendelkezik, és edzett Gorilla® üveggel rendelkezik, hogy megfeleljen a legzordabb környezetnek is. A képernyő tükröződésálló, így optimális láthatóságot biztosít erős napfényben, a fényerő-érzékelő pedig automatikusan beállítja a kijelző háttérvilágítását.
Ez egy kiváló készülék strapabíróbb környezeti besorolással (IP55), nagyobb képernyővel, mint elődje, a Thuraya XT, valamint GPS képességgel és SOS gombbal.
Választható navigációs rendszerek
Az XT-PRO segítségével kiválaszthatja a kívánt navigációs rendszert, és választhat a GPS, BeiDou és Glonass között a legnagyobb pontosság és a nagyobb biztonság érdekében minden régióban.
A leghosszabb beszélgetési idő bármely műholdas telefonon
A Thuraya XT-PRO akár 9 órás beszélgetési időt és akár 100 órás készenléti időt kínál, így megbízható és robusztus kommunikációt biztosít, ahol csak szüksége van rá.
Csillogásálló Gorilla® üveg kijelző
Az XT-PRO műholdas telefont a legzordabb környezetekhez tervezték. Edzett üvegből készült, és testreszabott kültéri kijelzővel rendelkezik, hogy közvetlen napfényben is jól látható legyen.
Dedikált SOS gomb
Azok számára, akik szorult helyzetben vannak, az XT-PRO egy könnyen használható, dedikált SOS gombbal rendelkezik, amely akkor is használható, ha a műholdas telefon ki van kapcsolva. Csak annyit kell tennie, hogy nyomja meg és tartsa lenyomva az SOS gombot 3 másodpercig. Ezzel elindítja a telefont, és figyelmeztetést küld (hívást és/vagy SMS-t) bármely előre beprogramozott számra.
Kompakt és robusztus kialakítás
Elég kicsi ahhoz, hogy elférjen a zsebében, a Thuraya XT-PRO víz- és porálló, valamint ütésálló.
Hívások, SMS, fax és internetkapcsolat
Az XT-PRO műholdas telefonnal hívásokat kezdeményezhet, SMS-t és faxot küldhet. Mi több, csatlakoztathatja laptopját vagy számítógépét, hogy műholdas módban hozzáférjen az internethez, amikor a földi hálózatok nem elérhetők.
A legerősebb és legerősebb műholdas hálózat támogatja
A Thuraya rendszere a legmegbízhatóbb műholdhálózatról híres, és a Thuraya XT-PRO fejlett körirányú antennája zavartalan jelet biztosít járás vagy mozgás közben, teljes séta és beszéd képességet kínálva. A Thuraya XT-PRO azt is lehetővé teszi, hogy hívásértesítést kapjon akkor is, ha a műhold jele túl gyenge ahhoz, hogy magát a hívást fogadja. Ez különösen akkor hasznos, ha a Thuraya XT-PRO a zsebében van, és az antenna be van helyezve, így mindig kapcsolatban marad. A Thuraya megbízható műholdhálózata és az XT-PRO fejlett mindenirányú antennája megszakítás nélküli jelet biztosít útközben. Így bárhová is viszi üzleti tevékenysége, örömmel fogja tudni, hogy a teljes járási és beszédképesség kéznél van. A Thuraya XT-PRO hívásértesítést is biztosít, még akkor is, ha a műhold jele túl gyenge ahhoz, hogy magát a hívást fogadja. Ez különösen akkor hasznos, ha az XT-PRO a zsebében van, és az antenna be van rakva. Mindig kapcsolatban vagyunk veled.
További jellemzők
A kényelem kedvéért további funkciókat adtunk hozzá műholdas telefonjához. Ezek közé tartozik: kihangosító, címjegyzék, riasztások, számológép, naptár, hívásnaplók, konferenciahívások, névjegycsoportok, gyorstárcsázás, stopper, világidő és még sok más.
Specifications
| SZÁLLÍTÁS | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODELL | XT PRO |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MÁRKA | THURAYA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, BAHASA INDONESIA, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| CSILLAGKÉP | 2 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 9 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 100 HOURS |
| HOSSZ | 128 mm (5.04") |
| SZÉLESSÉG | 53 mm (2.09") |
| MÉLYSÉG | 27 mm (1.06") |
| SÚLY | 212 grams (7.47 oz) |
Thuraya XT PRO lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.