Cobham Explorer 540 BGAN M2M terminál (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 540
- RÉSZ #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Cobham Explorer 540 BGAN M2M terminál
Megbízható és sokoldalú
Az EXPLORER 540 a világ első gépek közötti (M2M) kommunikációs terminálja, amely mind az Inmarsat BGAN (Broadband Global Area Network), mind a 2G/3G/LTE hálózaton működik. Mivel a rugalmasság az M2M hálózatok kulcsparamétere, az EXPLORER 540 elsődleges tervezési célja a ma elérhető legmegbízhatóbb, mégis sokoldalú M2M kapcsolat biztosítása.
Költségkontroll
Az egyetlen Inmarsat BGAN M2M terminál, amely kettős üzemmódú működést kínál, az EXPLORER 540 egyedülálló rugalmasságot és M2M adatkommunikációs költségszabályozást kínál, mivel biztosítja a legköltséghatékonyabb kommunikációs szolgáltatás kiválasztását a helytől függően. A rendelkezésre álló legfejlettebb BGAN M2M terminálként az EXPLORER 540 jól illeszkedik a testre szabott M2M megoldásokhoz, mint például az IP SCADA adatátvitelhez, eszközkövetéshez, valós idejű megfigyeléshez és távoli telemetriához.
Mindig elérhető
A gyakran nehezen elérhető, távoli helyekről induló M2M IP adatátvitel folytonosságának biztosítása érdekében az EXPLORER 540 kettős üzemmódú működése jelentős feladatátvételi képességeket biztosít a BGAN és a mobilhálózatok közötti automatikus váltással. Az EXPLORER 540 kettős üzemmódja páratlan szolgáltatási elérhetőséget biztosít azon szervezetek számára, amelyek kritikus, valós idejű adatokat továbbítanak M2M hálózataikon.
Bármilyen környezet
Az EXPLORER 540 egy strapabíró M2M terminál, amely megbízható és biztonságos IP-adatokat biztosít a legzordabb környezetben is. 20 x 20 cm-es méretével és mindössze 1,6 kg-jával ez a legkisebb és legkönnyebb BGAN M2M terminál a piacon. A mellékelt rúdtartóval rendelkezik, könnyen felszerelhető és egyszerűen beállítható. A strapabíró burkolat, valamint a por- és vízálló IP66-os kialakítás az EXPLORER 540-et tökéletes választássá teszi bármilyen külső vagy belső fix telepítéshez.
Specifications
| MODELL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| RÉSZ # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN M2M |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| HOSSZ | 202mm (8") |
| SZÉLESSÉG | 202mm (8") |
| MÉLYSÉG | 51.8 mm (2") |
| SÚLY | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
A Cobham Explorer 540 szolgáltatásai
• Az EXPLORER 540 rendelkezik BGAN M2M tanúsítvánnyal és BGAN Class 2 típusjóváhagyással olyan szolgáltatásokhoz, mint a BGAN Link
• Könnyű és robusztus IP66-os kialakítás biztosítja a tartósságot a kültéri felszereléshez – nincs szükség burkolatra
• Polemount a csomag része
• Egyszerűen beállítható és működtethető
• Sokoldalú tápellátási lehetőségek Power over Ethernet (PoE) és 10-32VDC bemenettel
• Két kábeltömszelenc a normál táp- és Ethernet-kábelek egyszerű beszereléséhez a hátsó házba
• A terminál távoli kezelése SMS-en keresztül, beleértve a konfigurációt, a hibakeresést és a webes felület elérését
• Az opcionális mobil 2G/3G/LTE modem a tervezés integrált része
• A BGAN és a mobilhálózat közötti automatikus feladatátvétel folyamatos kapcsolatot biztosít
What's included
• EXPLORER 540 terminál
• Polemount
• Gyors üzembe helyezési útmutató
• Többnyelvű webszerver (ENG, FR, DE, ES, RU, JP és CN)
• 2 tömszelencét és 1 záródugót
• Biztonsági torx bit a hátlaphoz
• Imbuszkulcs rúdra szereléshez
Inmarsat BGAN M2M lefedettségi térkép
