Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE cellás modem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MÁRKA:
- COBHAM
- RÉSZ #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Dánia
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE cellás modem (403756A-00500)
Az EXPLORER 540 hátulján található LTE modem egyszerű csatlakoztatásával a terminál a BGAN alternatívájaként helyi mobilhálózatot is használhat, automatikus feladatátvétellel a BGAN és a mobilhálózatok között.
Az LTE Modem autóipari besorolású, és zord környezetekhez tervezték, kiterjesztett -40 és +85°C közötti hőmérsékleti tartományban, és akár 150 Mbps átviteli sebességet is elérhet az LTE Cat segítségével. 4.
Specifications
| RÉSZ # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | COBHAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN M2M |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| HOSSZ | 85 mm |
| SZÉLESSÉG | 85 mm |
| MÉLYSÉG | 40 mm |
| SÚLY | 380 grams |