Beam IntelliDOCK 9555 - Pachet stație de andocare Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TELEFONURI | PLANURI | PACHETE | ACCESORII | INCHIRIERI | A SUSTINE
In stock
| PARTEA # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | BUNDLE |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELAŢIE | 66 SATELIȚI |
| LUNGIME | 20 cm (7.9") |
| LĂŢIME | 7.5 cm (3") |
| ADÂNCIME | 6.5 cm (2.6") |
| GREUTATE | 0.32 kg |
In cutie:
Beam IntelliDOCK 9555
Suport de montare din oțel cu montare ram
Interfață și cabluri de alimentare
Manual de utilizare
Manual de instalare