Thuraya IP + Modem portabil prin satelit în bandă largă
In stock
- MARCA:
- THURAYA
- MODEL:
- IP+
- PARTEA #:
- 9104
- ORIGIN:
- Statele Unite ale Americii
- Warranty:
- 12 LUNI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Oferind cele mai rapide viteze IP de la un terminal de dimensiunea sa, Thuraya IP+ este proiectat pentru a suporta o gamă largă de aplicații critice. Foarte portabil, Thuraya IP+ poate fi implementat cu ușurință din rucsac în bandă largă în câteva secunde, permițându-vă să profitați de accesul de bandă largă fiabil din locații acoperite de rețeaua extinsă de satelit a Thuraya.
Muncă. E-mail. Surf. Skype. Facebook. Oriunde.
Capacitățile IP de mare viteză ale Thuraya IP+ permit utilizatorilor să acceseze rețelele corporative și să se conecteze cu colegii, familia și prietenii prin e-mail, rețele sociale și aplicații VoIP, oriunde și oricând au nevoie.
Specifications
| LIVRARE DIN | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | IP+ |
| PARTEA # | 9104 |
| TIP PRODUS | INTERNET prin satelit |
| ZONA DE UTILIZARE | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARCA | THURAYA |
| REŢEA | THURAYA |
| SERVICIU | THURAYA IP |
| TIP DE UTILIZARE | PORTABLE |
| TIP DE ACCESORII | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| CARACTERISTICI | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELAŢIE | 2 SATELIȚI |
| LUNGIME | 216 mm (8.5") |
| LĂŢIME | 216 mm (8.5") |
| ADÂNCIME | 45 mm |
| GREUTATE | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Harta de acoperire Thuraya IP+

Rețeaua robustă de satelit Thuraya oferă acoperire în cele mai îndepărtate locații, asigurând comunicații prin satelit fără congestionare pentru a vă menține conectat în orice moment. De la design inovator prin satelit până la fiabilitatea fiecărui dispozitiv și accesoriu Thuraya, oferim o soluție de comunicații prin satelit cu adevărat superioară dincolo de limitele sistemelor terestre și ale rețelelor celulare.
Rețeaua Thuraya nu acoperă America de Nord sau de Sud.