Námořní satelitní TV systém Intellian i6P s 60cm (23,6palcovým) reflektorem a univerzálním čtyřnásobným LNB (B4-619Q)
In stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- i6P
- ČÁST #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Námořní satelitní TV systém Intellian i6P s 60cm (23,6palcovým) reflektorem a univerzálním čtyřnásobným LNB (B4-619Q)
Intellian i6/i6P poskytuje vynikající výkon a účinnost na komerční úrovni ve srovnání s anténními systémy podobné velikosti. i6/i6P je ideálně navržen pro lodě delší než 70 stop. Tradičně měly větší námořní satelitní antény těžkopádnou hmotnost a komplikované problémy s instalací kabelů. Díky designu s jedním kabelem i6 a technologii vakuového tvarování se i6/i6P opět ukázaly jako větší, lehčí a jednodušší. S Intellian MIM si mohou jachtaři užívat přepínání kanálů pomocí automatického přepínání satelitů stejně jako domácí systém. Další podrobnosti naleznete v instalační příručce DISH Network MIM.
Díky patentovaným inovacím v technologiích Wide Range Search (WRS) a Dynamic Beam Tilting (DBT) může i6/i6P vždy nabídnout nejpřesnější možnosti sledování a vynikající kvalitu příjmu satelitního signálu v extrémně rozbouřených podmínkách na moři.
Nejinovativnějším designem i6/i6P jsou integrované HD a TriSat moduly v jeho řídící jednotce. Díky tomu mohou jachtaři získat přístup ke svým oblíbeným HDTV kanálům od předních poskytovatelů satelitních televizních služeb snadno, stejně jako jsou zvyklí dělat doma.
i6/i6P má vestavěný systém GPS, který zvyšuje rychlost získávání satelitních signálů. Kromě toho i6P poskytuje vestavěný systém Auto Skew Angle Control pro udržení optimální síly signálu a zvýšení kvality satelitního příjmu v oblastech pokrytí slabým satelitním signálem.
Pevné držení signálu
Exkluzivní Dynamic Beam Tilting (DBT) společnosti Intellian využívá vysoce výkonný, neustále se nastavující subreflektor, který umožňuje anténě zůstat nejsilnějším signálem za všech okolností, zatímco plavidlo pluje vysokou rychlostí.
Rychlejší získávání signálu
Exkluzivní algoritmus Intellian Wide Range Search (WRS) umožňuje anténě vyhledávat, najít a uzamknout signál s neuvěřitelnou rychlostí a přesností.
Jednoduchá a snadná instalace
Díky jedinému kabelu pro připojení antény a ACU se systémy Intellian i6 instalují rychle a snadno. Naše pokročilá ACU je navržena tak, aby vyžadovala minimální nastavení, takže si můžete okamžitě začít užívat televizní programy na palubě lodi.
Nalaďte si své oblíbené HDTV kanály
Intellian i6/i6P poskytuje HD kanály z Ku-pásma. HD modul je ve skutečnosti zabudován do řídící jednotky antény Intellian i6/i6P pro bezproblémovou integraci a snadnou instalaci.
Vestavěná GPS
Intellian i6/i6P obsahuje vestavěný GPS pro snadnější obsluhu a rychlejší získávání signálu. Umožňuje i6/i6P mít vyšší přesnost a snadné ovládání, ať už plavidlo pluje kamkoli.
Bezkonkurenční výkon
Průměr reflektoru 60 cm s celostátním pokrytím pro Severní a Jižní Ameriku, Evropu a regionální služby po celém světě.
Bezdrátové připojení a Aptus mobile
Vestavěné Wi-Fi umožňuje bezdrátové připojení ACU. Počítače, notebooky a chytré telefony lze použít k připojení k ACU a bezdrátově sledovat, ovládat a měnit nastavení systému. Intellian Aptus mobile je k dispozici ke stažení pro přístup k ACU přes Wi-Fi a ovládání antény z jejich iPhonu, iPadu nebo jiných síťových zařízení. iPhone a iPad jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.

Specifications
| DORUČENÍ Z | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELKA | i6P |
| ČÁST # | B4-619Q |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBLAST POUŽITÍ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 60 cm (23.6 inch) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | Ku BAND |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| HMOTNOST | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Funkce automatického vyhledávání a identifikace satelitů
- 2osý vysokorychlostní sledovací systém
- Parabolická anténa o průměru 60 cm (24 palců) pro příjem satelitních signálů v pásmu Ku
- Kruhová nebo lineární polarizace v závislosti na regionu a vybraném LNB
- Vestavěný HD modul pro příjem HD TV v Ku-pásmu
- Technologie iQ² vám umožňuje rychlé naladění, zachování pevného uzamčení signálu a vychutnat si své oblíbené televizní programy v tichém pohodlí
- Algoritmus Wide Range Search (WRS) poskytuje nejrychlejší dostupný signál kdekoli
- Technologie dynamického naklánění paprsku (DBT) využívá inteligentní analýzu paprsku v reálném čase k zajištění vynikající kvality signálu a zároveň eliminuje rušivý šum pozadí, který se vyskytuje u konvenčních antén
- Intuitivní ovládání a digitální satelitní informační displej na ACU
- Bezdrátové automatické aktualizace a diagnostika přes Aptus PC a Aptus Mobile
- DC Out Port pro snadné napájení Intellian MIM nebo Shaw Decoder Module
- Více přijímačů a televizorů lze připojit pomocí Multi-Switch nebo Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Pomocí MIM lze vybrat hlavní přijímač pro ovládání cílového satelitu
- V Severní Americe je při používání Dish nebo Bell TV vyžadován MIM, který umožňuje automatické přepínání satelitů z dálkového ovládání stejně jako doma.
- i6 obsahuje vestavěnou GPS uvnitř anténní jednotky pro rychlejší získávání signálu. Lodní GPS lze také připojit přes port NMEA 0183 na zadním panelu ACU
- Průměr anténního krytu 70 cm (27,5 palce).
- Anténa váží méně než 20 kg (44 liber)
- Špičková 3letá záruka na díly a zpracování s 2letou zárukou na práci pro všechny anténní systémy, což zajišťuje klidnou mysl s vaší investicí do hardwaru
- Nová záruční politika (3 roky na díly a 2 roky práce) platí pouze pro produkty zakoupené po 1. lednu 2017
What's included
Všechny satelitní systémy standardně obsahují následující díly
- Anténa a Radome 60 cm (24″) Reflektor a LNB
- ACU (jednotka ovládání antény)
- PC Controller Program (CD se softwarem je součástí dodávky)
- Návod k instalaci a obsluze
- Instalační šablona
- Průvodce rychlou instalací
Instalační sada
- ACU držák na stůl × 2EA
- 15 m (49 stop) × 1EA anténa-ACU RG6 koaxiální kabel
- 3 m (10 stop) × 1EA koaxiální kabel ACU-IRD RG6
- 10 m (33 stop) × 1EA DC napájecí kabel
- 1,8 m (6 stop) × 1EA PC sériový kabel
- Konektory a šrouby