Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokkoló állomás (9555ID)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Kína
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Az Iridium 9555 kézi készülék biztonságosan illeszkedik az IntelliDOCK-ba, amely beépített Bluetooth-t, USB adatportot, beépített csengőt, telefon töltést és integrált antennát, adat- és áramcsatlakozást kínál, lehetővé téve, hogy az összes antenna kábel és áram folyamatosan csatlakoztatva legyen a dokkoló állomáshoz, készen a használatra. Az Iridium 9555 kézi készülék könnyen behelyezhető és eltávolítható az IntelliDOCK tetején található gomb megnyomásával, így nagyon egyszerű a 9555 eltávolítása bármikor, tudva, hogy az mindig teljesen fel van töltve.
Az IntelliDOCK opcionálisan támogatja egy kompakt Beam Privacy Handset használatát is, amely az IntelliDOCK mellett helyezhető el a kényelmesebb használat érdekében, ha szükséges.
Specifications
| RÉSZ # | 9555ID |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9555 |
| JELLEMZŐK | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 20 cm (7.9") |
| SZÉLESSÉG | 7,5 cm (3") |
| MÉLYSÉG | 6.5 cm (2.6") |
| SÚLY | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokkoló állomás (9555ID)
INTELLIDOCK TARTÓ
• Biztonságosan tartja a 9555 készüléket
• Robusztus kialakítás és konstrukció
• Tölti a 9555 készüléket, készen a használatra
• Integrált antenna csatlakozás
• A készülék mindig töltve, készen a használatra
INTEGRÁLT BLUETOOTH®
• Bluetooth® beépítve a tartóba
• Támogatja a Bluetooth® hangkiegészítőket
• Kényelmes kihangosított hívás
BEÉPÍTETT CSENGŐ
• Beépített csengő a fokozott csengőjelzéshez HANG, ADAT, SMS, SBD
• Támogatja az összes Iridium hang-, adat-, SMS- és SBD-szolgáltatást
• Hozzáférés előre fizetett, utólagos fizetésű és legénységi hívásokhoz
• Bluetooth® & USB adatkapcsolat
MAGÁN KÉSZÜLÉK
• Támogatja az opcionális Beam magánkészüléket
• Automatikus érzékelés válasz/felrakás intelligencia
TELEPÍTÉS
• Támogatja a 9 - 32V DC tápegység bemenetet
• Rugalmas telepítés univerzális tartón keresztül, falra szerelésre is alkalmas
• Opcionális 110 - 240V AC dugaszoló csomag elérhető
MINŐSÉG
• Professzionális ipari tervezés
• 2 év nyugalom, cseregarancia
• 100%-ban gyárilag tesztelt
• Teljesen tanúsított, Iridium által jóváhagyott, RoHS, CE, IEC60945
What's included
A dobozban:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount acél rögzítő konzol
Interface & tápkábelek
Felhasználói kézikönyv
Telepítési kézikönyv