Beam SatDOCK-G 9555 Hands-free Vehicle Docking Station (9555SDG) --- Beam SatDOCK-G 9555 Kéz nélküli Jármű Dokkoló Állomás (9555SDG)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Kína
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Az Iridium 9555 műholdas kézi készülék biztonságosan illeszkedik a Dockba, amely kompakt kialakítású, ellentétben más hagyományos dokkoló készletekkel, amelyekhez egy külső doboz szükséges a telepítéshez, a Beam SatDOCK mindent egyetlen kompakt Dockban tartalmaz. További funkciók közé tartozik a telefon töltése, a beépített Bluetooth, USB adat, beépített csengő és lehetővé teszi az antenna és a tápegység állandó csatlakoztatását a Dockhoz, készen a használatra. Az Iridium 9555 kézi készülék könnyen behelyezhető és eltávolítható a Dock tetején található gomb megnyomásával, így nagyon könnyen használható a Docktól távol, amikor szükséges.
A SatDOCK támogatja egy opcionális aktív privát kézi készülék vagy a teljes funkcionalitású intelligens kézi készülék, RST970 használatát, ezek egyszerűen és könnyen hozzáadhatók a SatDOCK-hoz.
A SatDOCK lehetőséget biztosít arra, hogy a kézi műholdas telefont különböző alkalmazásokhoz szükséges berendezések használatára támogassa. Beépített Bluetooth modullal rendelkezik a hangkapcsolathoz, valamint egy intelligens nyomkövetési és riasztási jelentési rendszerrel, amely a SatDOCK beépített GPS motorját használja. A riasztási és nyomkövetési modul konfigurálható a periódikus lekérdezés vagy a vészhelyzeti riasztási jelentés támogatására.
SatDOCK Cradle
. Robusztus kialakítás és konstrukció
. Tölti a 9555 kézi készüléket, készen a használatra
. Integrált tápegység és antenna csatlakozás
. Integrált USB csatlakozós
Handsfree mód
. Teljes duplex technológia
. Kiváló hangminőség
Nyomkövetés / GPS
. Periódikus pozíciójelentések vagy távolról lekérdezve
. Beépített GPS motor
. Csatlakozik a Beam LeoTRAK-Online-hoz
. Kompatibilis más nyomkövető alkalmazásokkal
Pánik / Riasztások
. Opcionális további vezetékes riasztó gombok
Integrált Bluetooth
Beépített csengő
Hang, Adat, SMS, SBD
Magánélet és intelligens kézi készülék
. Automatikus érzékelés válasz/felakasztás intelligencia
. Átvált a kézi és a hands-free módok között
Telepítés
. Rugalmas telepítés univerzális tartóval, falra szerelésre is alkalmas
. Antenna, mikrofon és hangszóró kényelmes helyen telepítve
. Lehetővé teszi a félig állandó telepítést
Minőség
. 100%-ban gyárilag tesztelt
. Megfelelőség: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| RÉSZ # | 9555SDG |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | AVIATION, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9555 |
| JELLEMZŐK | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 200 mm (7.9") |
| SZÉLESSÉG | 75 mm (3.0") |
| MÉLYSÉG | 65 mm (2.7") |
| SÚLY | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Jellemzők:
• Karcsú, kompakt telepítés
• Beépített Bluetooth kapcsolat
• Kéz nélküli telepítés
• Magánkézbesítő lehetőségek
• Hang, SMS, SBD és Áramkörkapcsolt Adat képes
• Nyomkövetés és SOS
• USB adat interfész
• RS232 D9 Soros interfész
• Kiegészítő / Gyújtás érzékelés
• Teljesen tanúsított, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 éves javítási vagy csere garancia