Beam PotsDOCK 9555 – RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- MODELL:
- POTSDOCK 9555
- RÉSZ #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Kína
- Warranty:
- 24 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
A PotsDOCK beépített Bluetooth modullal is rendelkezik a hangkapcsolathoz, valamint egy intelligens nyomkövető és riasztási rendszerrel, amely a PotsDOCK beépített GPS-motorját használja. A riasztási és nyomkövetési modul beállítható úgy, hogy támogassa az időszakos lekérdezést vagy a vészhelyzeti riasztások jelentését.
Az Iridium 9555 kézibeszélő biztonságosan illeszkedik a dokkolóállomásba, amely beépített Bluetooth-, USB-adat-, telefontöltő- és integrált antennával, adat- és tápcsatlakozással rendelkezik, amely lehetővé teszi, hogy minden antennakábelt és tápellátást folyamatosan a dokkolóhoz csatlakoztatva használatra készen tartsanak. Az Iridium 9555 kézibeszélő egyszerűen behelyezhető és eltávolítható a PotsDOCK tetején található gomb megnyomásával, így a 9555-öt bármikor nyugodtan eltávolíthatja, tudván, hogy mindig teljesen fel van töltve.
A PotsDOCK támogatja az opcionális kompakt Beam Privacy Handset használatát is, amely szükség esetén a PotsDOCK mellett elhelyezhető a nagyobb kényelem érdekében.
Specifications
| MODELL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| RÉSZ # | 9555PD |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9555 |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 200 mm |
| SZÉLESSÉG | 75 mm (3.0") |
| MÉLYSÉG | 65 mm (2.7") |
| SÚLY | 0.32 kg |
Feature
• Slim line kompakt telepítés
• Integrált Bluetooth kapcsolat
• RJ11/POTS interfész
• Hang, SMS, SBD és áramkörkapcsolt adatátvitel
• Beépített nyomkövetés és SOS
• USB adat interfész
• RS232 D9 soros interfész
• Tartozék/gyújtásérzékelő
• 9-32V DC táp bemenet
• TNC és SMA GPS-hez
• Teljesen tanúsított, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 év javítási vagy cseregarancia