Beam IsatDock Szállító Csavar Aktív Antenna (ISD720)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Szállító Csavar Aktív Antenna (ISD720)
Az antenna úgy van tervezve, hogy lehetővé tegye a horizontális vagy vertikális bevezetést az antenna kábelek számára, ezzel némi rugalmasságot biztosítva a telepítés során. Az ISD720 kompatibilis a Beam Inmarsat IsatDock összes és Oceana termináljával, de csak Beam által tanúsított AKTÍV antenna kábelekkel használható.
Specifications
| RÉSZ # | ISD720 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HOSSZ | 146 mm (5.75") |
| SZÉLESSÉG | 146 mm (5.75") |
| MÉLYSÉG | 75 mm (2.95") |
| SÚLY | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat típusú jóváhagyott
• Magas minőségű ház
• Aktív antenna
• Csavaros rögzítés
• SMA/SMA
• Alacsony profilú
• Omnidirekcionális
• 12 hónapos javítási vagy cseregarancia