Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Active Antenna (ISD710)
Az antennacsatlakozások (GSPS és GPS) az antennára erősített szilárd konzollal védettek a környezettől. A rúdrögzítési rendszert úgy tervezték, hogy a kábelek átvezethetők egy PVC-oszlopon, majd közvetlenül az antennához rögzíthetők, így a kábelek és a csatlakozó védve van a környezettől. Az ISD710 a Beam Inmarsat IsatDock és Oceana összes csatlakozójával működik, azonban csak Beam tanúsítvánnyal rendelkező ACTIVE antennakábelekkel KELL használni.
Specifications
| RÉSZ # | ISD710 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40°C to 70°C |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HOSSZ | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| SÚLY | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Beam ISD710 jellemzői
• Inmarsat típus jóváhagyott
• Kiváló minőségű tengeri burkolat
• Aktív antenna
• Rúd-/oszloprögzítés
• SMA/SMA
• Omni irányú
• 12 hónap javítási vagy cseregarancia