Beam IsatDock Szállító Mágneses Aktív Antenna (ISD715)
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- RÉSZ #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
Az IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna közlekedési / szárazföldi alkalmazásokhoz készült. A Beam Communications IsatDocks és a LeoTRAK-Online nyomkövető alkalmazásokkal való együttműködésre tervezték.
A mágneses rögzítéssel az antenna nagyon könnyen telepíthető és mozgatható az eszközök között, és nem igényel fúrást a felszereléshez. Az antenna kábelcsatlakozása védve van a környezettől a külső burkolatával.
Specifications
| RÉSZ # | ISD715 |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40°C to 70°C |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HOSSZ | 142 mm (5.6") |
| SZÉLESSÉG | 142 mm (5.6") |
| MÉLYSÉG | 207 mm (8.15") |
| SÚLY | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat típusú jóváhagyott
• Magas minőségű ház
• Aktív antenna
• Mágneses rögzítés
• SMA/SMA
• Alacsony profilú
• Omnidirekcionális
• 12 hónapos javítási vagy csere garancia