Hughes 9202M BGAN Földi Hordozható Műholdas Internet Terminál WiFi-vel (3500566-0004)
In stock
- MÁRKA:
- HUGHES
- MODELL:
- 9202M BGAN
- RÉSZ #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Egyesült Államok
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Földi Hordozható Műholdas Internet Terminál w/ WiFi
A megbízható és könnyű Hughes 9202 Földi Hordozható Terminál kompakt és elegáns dizájnnal büszkélkedhet. Egy költségvetés-barát és rendkívül vonzó 2. osztályú hordozható terminál, a Hughes 9202 ideális kormányok és NGO-k, első válaszadók, közbiztonsági és mobil egészségügyi dolgozók, valamint távoli személyzet számára olyan iparágakban, mint a közművek, olaj és gáz, erdőgazdálkodás, kábel és távközlés.
A Hughes 9202 az Inmarsat Szélessávú Globális Területi Hálózat (BGAN) műholdas szolgáltatásán működik, és magas teljesítményű kapcsolódást és megbízhatóságot biztosít a legigényesebb felhasználók és szélsőséges körülmények számára.
A világ legkisebb 2. osztályú BGAN termináljának használatával a felhasználók akár 464 kbps sebességgel csatlakozhatnak IP szélessávú sebességekhez, valamint kihasználhatják az olyan funkciókat, mint a beépített többfelhasználós Wi-Fi hozzáférés és az automatikus kontextus aktiválás (ACA), beleértve az SMS üzenetek küldésének lehetőségét az integrált felhasználói felületen (IUI) keresztül, anélkül, hogy csatlakoztatott laptop, okostelefon vagy más felhasználói eszköz lenne.
A Hughes 9202 lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy IP forgalmat küldjön és fogadjon Etherneten és Wi-Fi-n keresztül. A csomagadat-szolgáltatással párhuzamosan a Hughes 9202 teljes ISDN és áramkörkapcsolt hang- és faxhívásokat támogat egy kétvonalas RJ11 csatlakozón keresztül.
A vállalati katasztrófa-tervezők és a távoli terepi személyzet magabiztosan és hatékonyan együttműködhet különböző ügynökségekkel és központi személyzettel videó, hang és adat egyidejű használatával. Mint minden Hughes BGAN modell, a Hughes 9202 IP-alapú, választható, dedikált Szolgáltatásminőség (QoS) szinteket biztosít.
Specifications
| MODELL | 9202M BGAN |
|---|---|
| RÉSZ # | 3500566-0004 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | HUGHES |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT BGAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| IGAZOLÁSOK | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 36 HOURS |
| HOSSZ | 216 mm (8.5") |
| SZÉLESSÉG | 216 mm (8.5") |
| MÉLYSÉG | 41 mm (1.61") |
| SÚLY | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Jellemzők
- Robusztus és tartós IP55 besorolás
- Háttérvilágítású LCD felhasználói kijelző négygombos vezérléssel
- Wi-Fi, amely támogatja a többfelhasználós hozzáférést
- Kétvonalas RJ11 hang és fax számára
- Fejlett integrált felhasználói felület (IUI)
- Automatikus Kontextus Aktiválás (ACA)
- XL-sáv támogatott
What's included
Csomag tartalma
- Hughes 9202 Földi Hordozható Terminál
- Újratölthető lítium-ion akkumulátor
- 5m Ethernet kábel
- AC/DC adapter brit, EU és amerikai tápkábelekkel
Inmarsat BGAN Lefedettségi Térkép

Ez a térkép az Inmarsat negyedik L-sávos régiójának kereskedelmi bevezetését követő lefedettségi elvárásait ábrázolja. Ez nem jelenti a szolgáltatás garanciáját. A szolgáltatás elérhetősége a lefedettségi területek szélén különböző körülmények függvényében ingadozik.