Intellian i6/i6P/i6W/s6HD üres kupola és alaplap összeállítás Üres kupola és alaplap összeállítás (S2-6110)
calcActive())">
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- i6 EMPTY DOME
- RÉSZ #:
- S2-6110
- ORIGIN:
- Dél-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-Empty-Dome
1 387,25 EUR
ÁFA nélkül:
1 387,25 EUR
ÁFA nélkül:
Intellian i6/i6P/i6W/s6HD üres kupola és alaplap összeállítás Üres kupola és alaplap összeállítás (S2-6110)

Specifications
| SZÁLLÍTÁS | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELL | i6 EMPTY DOME |
| RÉSZ # | S2-6110 |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK, SKY BRAZIL, TELUS SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOME |
| ANTENNA MÉRETE | 37 cm (14.6 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| RADOME HEIGHT | 70 cm (27.6 inch) |
| RADOME DIAMETER | 72 cm (28.3 inch) |
Támogatás
Intelian i3 támogatás
INTELLIAN i3 ADATLAP
INTELLIAN i3 KÉZIKÖNYV
INTELLIAN i3 GYORS TELEPÍTÉSI ÚTMUTATÓ
Write a Review