Intellian t130Q 3 tengelyes globális rendszer 125 cm-es (49,2 hüvelykes) reflektorral és univerzális négyfejes vevőfejjel (T3-131AQS)
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- t130Q
- RÉSZ #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 tengeri műholdas TV rendszer (T2-1317S)
A nagyobb flottákat kezelők számára a t110W / t110Q bármely fedélzeti, Intellian által épített műholdas kommunikációs rendszerrel (VSAT vagy FleetBroadband) hálózatba köthető, így az Aptus Weben keresztül távoli hozzáférést és kezelést tesz lehetővé, függetlenül attól, hogy a hajó hol található a világon.
Wi-Fi-képes ACU-jával a felhasználók vezeték nélkül csatlakozhatnak a t110W / t110Q-hoz az Aptus PC vagy az Aptus Mobile, az App Store-ból ingyenesen letölthető iOS mobilalkalmazás segítségével. Az Aptus azonnali diagnosztikát, teljesítménynaplózási funkciókat, valamint az antenna firmware-jének és a Global Satellite Library-nak egyetlen érintéssel történő frissítését kínálja, így biztosítva, hogy az antenna mindig csúcsteljesítményt nyújtson.
Páratlan műholdas teljesítmény a tengeren
Nem könnyű megtalálni a 22 000 mérföldre lévő műholdat, de az Intellian Wide Range Search technológiájának köszönhetően antennáink szélesebb tartományban keresnek, és másodpercek alatt rögzítik a jelet – négy-ötször gyorsabban, mint a hagyományos antennák.
A jel megtartása menet közben vagy a hajó mozgása közben egy másik ok az Intellian választására. Szabadalmaztatott Dynamic Beam Tilting (DBT) technológiánk intelligens, valós idejű sugárelemzést használ, hogy fenntartsa a legerősebb jelet még akkor is, amikor a hajó nagy sebességgel vagy zord időben halad. Csökkenti a tányér állandó beállításának szükségességét is, csökkentve az antenna általános kopását.
Specifications
| MODELL | t130Q |
|---|---|
| RÉSZ # | T3-131AQS |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCIA | Ku BAND |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |