Intellian t240CK 3 tengelyes C-Ku kétsávos globális rendszer 240 cm-es (94,5 hüvelykes) reflektorral és WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- t240CK
- RÉSZ #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Dél-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3 tengelyes globális tengeri műholdas TV rendszer
A t240CK a világ első antennája, amely képes HD és SD műholdas TV-szolgáltatások vételére C-sávon és Ku-sávon egyidejűleg ugyanarról a műholdról. Az Intellian többsávos és több polarizációs WorldView LNB-je lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy zökkenőmentesen ráhangolódjanak bármely műholdas TV-szolgáltatásra szerte a világon, egyszerűen megnyomva a gombot minden alkalommal, amikor a hajó egy másik műholdas szolgáltatási régióba lép át.
Fiber Ready
Az Intellian FiberLink modul egyetlen veszteségmentes optikai kábellel köti össze az antennát a fedélzet alatti egységekkel, amely akár 2000 M-ig is vezethető, jelentősen leegyszerűsítve a hajófedélzeti telepítést. Az alsó fedélzeti multikapcsoló több RF kimenetével C- és Ku-Band vevőegységek is csatlakoztathatók, zökkenőmentes felhasználói élményt biztosítva a fedélzeti vendégek és a személyzet számára.
Távfelügyeleti megoldás
A t240CK a világ bármely pontjáról elérhető, felügyelhető és vezérelhető az ACU beépített Aptus Web szoftverével, amely lehetővé teszi az integrátorok számára, hogy felügyelt szolgáltatásként hajtsák végre a rutin karbantartási tevékenységeket. Ezek a funkciók magukban foglalják a firmware-frissítéseket, a nyomkövetési paraméterek figyelését, a teljesítményadatok naplózását, a rendszerdiagnosztikát és egyebeket.
Specifications
| MODELL | t240CK |
|---|---|
| RÉSZ # | T3-246AC |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | DIRECTV, DISH NETWORK |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 240 cm (94 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKVENCIA | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SÚLY | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |