Intellian t130W 3 tengelyes globális tengeri műholdas TV rendszer 125 cm-es (49,2 hüvelykes) antennával és WorldView LNB-vel (T3-131AWS)
Out of stock
- MÁRKA:
- INTELLIAN
- MODELL:
- t130W
- RÉSZ #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3 tengelyes globális tengeri műholdas TV rendszer 125 cm-es (49,2 hüvelykes) antennával és WorldView LNB-vel (T2-1317W2)
Az Intellian t130W ideálisan megfelel a nagyobb jachtok, munkahajók és kereskedelmi hajók igényeinek, 80"-os és magasabb. A 3 tengelyes stabilizáció, a széles magassági tartomány és a korlátlan azimut, a kábel kibontása nélkül, ezek az antennák még az Egyenlítő közelében vagy a sarki régiókban is vételre képesek. Úgy tervezték, gyártották és tesztelték, hogy ellenálljanak a legzordabb tengeri és időjárási viszonyoknak.
Intellian WorldView LNB – Az egyantennás rendszer, amelyet úgy terveztek, hogy a világot leküzdje
Az Intellian belső mérnökei által tervezett és gyártott exkluzív Intellian WorldView LNB modul zökkenőmentes váltást biztosít a körkörös polarizált programozás között Észak-, Közép- és Dél-Amerikában, valamint a lineáris polarizált programozás között az Universal Quad LNB használatával Európában, Közel-Keleten és Ázsia-csendes-óceáni térségben. beépített Auto Skew Angle Control rendszer.
Élvezze a zökkenőmentes globális műholdas TV vételt
A többsávos és többpolarizációs műholdas TV-szolgáltatások vételének képességével világszerte, a hajósoknak többé nem kell manuálisan kikapcsolniuk az antenna dómában lévő LNB-t, amikor a hajó egy másik műholdas TV-szolgáltatási régióba lép át. Élvezze a műholdas TV-műsorok megszakítás nélküli vételét gyakorlatilag bárhol, az Intellian WorldView LNB-vel.
Specifications
| MODELL | t130W |
|---|---|
| RÉSZ # | T3-131AWS |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | DIRECTV, DISH NETWORK |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | ANTENNA |
| ANTENNA MÉRETE | 125 cm (49.2 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SÚLY | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |