Intellian t130W üres kupola (S2-13119_B)
calcActive())">
Intellian t130W üres kupola (S2-13119_B)
Specifications
| MODELL | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| RÉSZ # | S2-13119_B |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE TV |
| HASZNÁLATI TERÜLET | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MÁRKA | INTELLIAN |
| HÁLÓZAT | DIRECTV, DISH NETWORK |
| HASZNÁLATI TÍPUS | TENGERI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOME |
| ANTENNA MÉRETE | 125 cm (49.2 inch) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SÚLY | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review