Iridium 9523N magmodul
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9523N
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Iridium 9523N magmodul
Az Iridium valaha volt legkisebb, legkönnyebb és legfejlettebb hang- és adatmodulja, az Iridium Core 9523 a globális kommunikáció határait feszegeti. Egyszerűsített integrációval rendelkezik, és erőteljes képességeket biztosít, új partnertermékek és új piacok számára teremtve lehetőségeket szerte a világon.
Az Iridium Core 9523 az Iridium valaha volt legkisebb, legkönnyebb és legfejlettebb hang- és adatműholdas adó-vevő modulja, amely egyszerűsített globális hang- és adatkapcsolatot tesz lehetővé a világ legtávolabbi hálózatán keresztül.
Az előző modellünknél több mint 90%-kal kompaktabb és szabványos csatlakozókkal rendelkezik, így könnyen integrálható új partnertermékekbe, hogy elérje a korábban alulkiszolgált fogyasztói és vertikális piacokat – és olyan módon irányítsa a globális kommunikációt, ahogyan azt elképzelni sem lehetett.
Új lehetőségek
Az Iridium Core 9523 modul költséghatékony műholdas hang- és adatkommunikációt biztosít a tengeri, légi és szárazföldi mobilpiacok egy- vagy többcsatornás kommunikációs platformjaitól a nagy teljesítményű, funkcióbővített kézi okoseszközökig és felügyelet nélküli érzékelőkig.
Erőteljes képesség
Az Iridium Core 9523 támogatja az összes Iridium hang- és adatszolgáltatást. Biztosítja az innovatív kommunikációs eszközök fejlesztéséhez szükséges képességeket, és biztosítja az olyan alkalmazások technológiai gerincét, mint a GPS és a helyalapú szolgáltatások, a Wi-Fi és a Bluetooth.
Egyszerűsített integráció
Az Iridium Core 9523 szabványos csatlakozókkal, egyszerűsített PCB-integrációval és rendkívül kompakt kialakítással rendelkezik. A partnerek egyszerűen felszerelhetik az Iridium Core 9523-at közvetlenül az alkalmazási táblájukra – lehetővé téve az optimalizálást a megosztott alkatrészeken és áramforrásokon keresztül.
Specifications
| MODELL | 9523N |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | AVIATION, TENGERI, KÖZÚTI |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 70.44 mm |
| SZÉLESSÉG | 36.04 mm |
| MÉLYSÉG | 8.9 mm |
| SÚLY | 32 grams |