Iridium Edge Pro rövid sorozatfelvételű műholdas adatmodem (EDGEPRO9690)
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- EDGE PRO
- RÉSZ #:
- EDGEPRO9690
- ORIGIN:
- Kanada
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Pro-SBD-Modem
Iridium Edge Pro™
Az Iridium Edge® Pro egy önálló Short Burst Data® (SBD) eszköz valós idejű GPS-szel és rugalmas programozási platformmal.
(JAVA-t használó szoftvereszközök), amely lehetővé teszi a fejlesztők számára, hogy egyszerűen létrehozzák és futtassák saját, egyedi alkalmazásokat. Ez
A kereskedelmi forgalomban kapható Iridium terminál hőmérsékletérzékelőt és gyorsulásmérőt, valamint BLE, USB és CanBus interfészt tartalmaz.
Főbb piacok:
- Flotta menedzsment
- Távfelügyelet
- SCADA
- Eszközkövetés
- Tengeri
Specifications
| MODELL | EDGE PRO |
|---|---|
| RÉSZ # | EDGEPRO9690 |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M, SATELLITE TRACKING |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 127 mm (5") |
| SZÉLESSÉG | 90 mm (3.54") |
| MÉLYSÉG | 41 mm (1.61") |
| SÚLY | 200 grams (7.05 oz) |
Feature
Hálózat:
- Üzenetméret: 240 bájt (fogadás), 370 bájt (átvitel)
- Frekvencia: 1616 – 1626,5 MHz
Mechanikai:
- Méretek: 130 mm (H) x 80 mm (Sz) x 30 mm (Ma)
- Behatolás elleni védelem: IP67
- Oldalsó és alsó kábelkimenetek
Környezeti:
- Működési hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
- Tárolási hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
Interfészek:
- RS232 AT parancs interfész
- Be/Ki vezérlő vonalak
Erő:
- Tápegység (9-32V), SAE J1455 Load dump védett
- Fordított polaritás elleni védelem
- Maximális teljesítmény: 1,6 W (csúcs rövid adási sorozat esetén)
- Alacsony fogyasztású üzemmódok: < 100uA
Tanúsítványok:
- Iridium® műholdas hálózat tanúsítása
- FCC, IC, CE, Ausztrália jóváhagyások
- RoHS-kompatibilis
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.