Iridium Edge Solar
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- EDGE SOLAR
- RÉSZ #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Mexikó
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 474,40 EUR 474,40 EUR each and save 2%
- Buy 10 for 469,56 EUR 469,56 EUR each and save 3%
- Buy 20 for 464,72 EUR 464,72 EUR each and save 4%
- Buy 100 for 459,88 EUR 459,88 EUR each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Az új Iridium Edge Solar egy egyszerű, alacsony költségű, napelemes nyomkövető eszköz. Valamit, amit csónakhoz, járműhöz vagy más eszközhöz rögzíthet, majd elfelejtheti. Ezután rendszeres GPS nyomkövetési jelentéseket küldene az egység, a belső akkumulátort pedig a beépített napelem tölti fel.
Az Iridium Edge® Solar egy önálló és programozható, napenergiával működő Short Burst Data (SBD®) eszköz, amely valós idejű GPS-követést és helyi vezeték nélküli érzékelőt és kommunikációs képességeket kínál Bluetooth-on keresztül. A termék öntöltése, alacsony karbantartási igénye, hosszú szántóföldi élettartama és vezeték nélküli konfigurációja lehetővé teszi az Iridium értéknövelt viszonteladók számára, hogy különálló nyomkövető alkalmazásokat hozzanak létre, amelyek még összetettebb megoldások létrehozására is megvalósíthatók. Az Iridium Edge Solar olyan ügyfelek számára készült, akiknek nagyon egyszerű nyomkövető eszközre van szükségük, amelyet beállíthatnak és elfelejthetnek. Ezért ha egy egyszerű autonóm nyomkövetőre van szüksége, globális lefedettséggel, néhány óránként sugározva, akkor pontosan erre lehet szüksége.
Az Iridium Edge Solar jellemzői a következők:
• Autonóm GPS követés
• Bluetooth képesség a vezeték nélküli szenzorintegrációhoz és a helyi eszközök csatlakoztatásához
• Az éteren keresztüli konfiguráció változásai
• Időközi és ütemezett jelentési módok
• Jelentés indítása/leállítása/Mozgásban jelentéskészítés
• Teljesen tokozott, nincs külső csatlakozó, víz behatolása védett
• Gyorsulásmérő és magnetométer
• LED állapotjelző
Az energiagazdálkodás részletei:
• Fotovoltaikus napelemek, újratölthető és elsődleges akkumulátorok
• Intelligens energiagazdálkodási rendszer
• Akár 3 év eltarthatóság
• Akár 10 éves működési élettartam
• A tartalék akkumulátor kapacitása napi kétszeri jelentést tesz lehetővé akár 5 évig, napelem nélkül.
Főbb piacok:
- Flotta menedzsment
- Távfelügyelet
- SCADA
- Eszközkövetés
- Tengeri
Specifications
| MODELL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| RÉSZ # | EDGESOLAR9640 |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 164 mm |
| SZÉLESSÉG | 71 mm |
| MÉLYSÉG | 33 mm |
| SÚLY | 470 grams |
Feature
Hálózat:
- Üzenetméret: 240 bájt (fogadás), 370 bájt (átvitel)
- Frekvencia: 1616 – 1626,5 MHz
Mechanikai:
- Méretek: 130 mm (H) x 80 mm (Sz) x 30 mm (Ma)
- Behatolás elleni védelem: IP67
- Oldalsó és alsó kábelkimenetek
Környezeti:
- Működési hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
- Tárolási hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
Interfészek:
- RS232 AT parancs interfész
- Be/Ki vezérlő vonalak
Erő:
- Tápegység (9-32V), SAE J1455 Load dump védett
- Fordított polaritás elleni védelem
- Maximális teljesítmény: 1,6 W (csúcs rövid adási sorozat esetén)
- Alacsony fogyasztású üzemmódok: < 100uA
Tanúsítványok:
- Iridium® műholdas hálózat tanúsítása
- FCC, IC, CE, Ausztrália jóváhagyások
- RoHS-kompatibilis
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.