Iridium Edge™
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- EDGE
- ČÁST #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Umožněte svým zákazníkům využít jejich stávající pozemní řešení pro správu vozového parku, telematiku, bezpečnost a další aplikace vzdáleného monitorování prostřednictvím Iridium Edge™, standardního spolehlivého satelitního komunikačního zařízení, které doplňuje stávající mobilní řešení a vytváří duální konektivitu. pro nejvzdálenější a nejhůře přístupné oblasti světa.
Rychlý čas uvedení na trh je kritickou součástí dnešního vysoce konkurenčního komunikačního prostředí. Iridium Edge™ je na klíč, ekologicky utěsněné, odolné hardwarové zařízení, které snižuje náklady a komplikace spojené s vývojem hardwaru, výrobou a certifikací konkrétního satelitního terminálu.
Klíčové vlastnosti Iridium Edge™:
- Zařízení připravené na hardware pro jednoduchou integraci s nízkým rizikem
- Nízkonákladové zařízení pro dostupné zákazníky
- Satelitní doplněk pro skutečně globální pokrytí
- Běžná dostupnost pro rychlé uvedení na trh
- Robustní napájecí zdroj pro průmyslové instalace
- Ekologicky utěsněné pro drsné podmínky
- 180° zorný úhel pro ohrožená, částečně blokovaná místa
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem pro vynikající síťové výhody Iridium
Klíčové trhy:
- Správa vozového parku
- Vzdálené monitorování
- SCADA
- Sledování aktiv
- Námořní
Specifications
| MODELKA | EDGE |
|---|---|
| ČÁST # | EDGE1601 |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 130 mm (5.11") |
| ŠÍŘKA | 80 mm (3.15") |
| HLOUBKA | 30 mm (1.18") |
| HMOTNOST | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Síť:
- Velikost zprávy: 240 bajtů (příjem), 370 bajtů (přenos)
- Kmitočet: 1616 – 1626,5 MHz
mechanické:
- Rozměry: 130 mm (D) x 80 mm (Š) x 30 mm (V)
- Krytí: IP 67
- Boční a spodní kabelové výstupy
Environmentální:
- Rozsah provozních teplot: -40C až 85C
- Rozsah skladovacích teplot: -40C až 85C
Rozhraní:
- Příkazové rozhraní RS232 AT
- On/Off ovládací linky
Napájení:
- Napájecí zdroj ( 9-32V), SAE J1455 Chráněný proti vybití zátěže
- Ochrana proti obrácené polaritě
- Maximální výkon: 1,6 W (špička pro krátký přenosový sled)
- Režimy nízké spotřeby: < 100uA
certifikace:
- Certifikace satelitní sítě Iridium®
- Schválení FCC, IC, CE, Austrálie
- V souladu s RoHS
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.