Beam IsatDock LITE Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE) számára
In stock
- MÁRKA:
- BEAM
- MODELL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE) számára
Az Inmarsat IsatPhone Pro készülékéhez készült Beam IsatDock LITE lehetővé teszi a félig állandó telepítést számos olyan alkalmazásban, ahol a szárazföldi és tengeri alkalmazásokhoz egyszerű hozzáférés szükséges a szabványos hang- és *adatszolgáltatásokhoz.
Az IsatDock LITE lehetővé teszi, hogy az IsatPhone Pro mindig bekapcsolva legyen, és készen álljon a bejövő hívások fogadására, amelyeket Bluetooth-kiegészítőn vagy az opcionális adatvédelmi kézibeszélőn keresztül lehet fogadni. Az IsatPhone Pro kézibeszélő biztonságosan illeszkedik a dokkolóba, amely szintén kulccsal zárható, egyéb funkciók közé tartozik a telefontöltés, az USB *adatport, a beépített csengőhang, valamint lehetővé teszi az antenna és a tápellátás állandó csatlakoztatását a dokkolóhoz, használatra készen. Az IsatPhone Pro kézibeszélő egyszerűen behelyezhető és eltávolítható a dokkoló tetején található gomb megnyomásával, így szükség esetén nagyon könnyen használható a dokkolótól távol.
Specifications
| MODELL | ISD LITE |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | DOCKING STATION |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE funkciók
• A telefont mindig töltve tartja
• Állítható beépített csengőhang
• Állapotjelző LED állítható fényerővel
• Univerzális RAM kerettel
• Hang- és adatátvitel
• Opcionális adatvédelmi kézibeszélő
• Karcsú kialakítás
• Kiváló minőségű ABS műanyag
• Egyszeres behelyező mechanizmus
• Beillesztési vezetők
• Egygombos kioldó
• Kulccsal zárható
• Univerzális rögzítési lehetőségek
• Robusztus GSPS/GPS antennacsatlakozás
• Hozzáférhető vezérlőgombok
• 24 hónap garancia
What's included
Amit tartalmaz:
• IsatDock LITE
• Univerzális rögzítőkeret (RAM)
• Kézibeszélőzár Kulcs
• 10-32V DC tápkábel
• Felhasználói kézikönyv
• Gyors üzembe helyezési útmutató