Beam PotsDOCK 9555 Bundle (9555PD-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| RÉSZ # | 9555PD-SB |
|---|---|
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | BEAM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | BUNDLE |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| KOMPATIBILIS VALAMIVEL | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 20 cm (7.9") |
| SZÉLESSÉG | 7.5 cm (3") |
| MÉLYSÉG | 6.5 cm (2.6") |
| SÚLY | 0.32 kg |
A dobozban:
Beam IntelliDOCK 9555
Nyomósra szerelhető acél tartókonzol
Interfész és tápkábelek
Használati utasítás
Telepítési kézikönyv