Inmarsat IsatPhone 2 műholdas telefon
In stock
- MÁRKA:
- INMARSAT
- MODELL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Spanyolország
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 711,67 EUR 711,67 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 704,41 EUR 704,41 EUR each and save 3%
- Buy 10 for 689,89 EUR 689,89 EUR each and save 5%
Az Inmarsat új generációs kézi műholdas telefonja a legszélsőségesebb és legtávolabbi helyeken is kapcsolatot tart fenn.
Robusztus kézibeszélő, páratlan akkumulátor-élettartam, kiváló hangminőség és a világ vezető mobil műholdas kommunikációs szolgáltatójától elvárt megbízhatóság – az IsatPhone 2 mindezt biztosítja.
Kész. Megbízható. Erős.
Az új generációs IsatPhone 2 csatlakozik az IsatPhone Pro-hoz a kézi műholdas telefon-portfóliónkban – így több választási lehetőséget kínál az Inmarsat által nyújtott megbízhatóságra vágyó ügyfeleknek.
Az IsatPhone 2 egy kemény telefon egy kemény világ számára. A robusztus kézibeszélőt úgy tervezték, hogy megbirkózzon bármivel, amit a természet elé tud hozni – a rekkenő hőségtől a jeges robbanásokig, sivatagi homokviharokig vagy monszun esőig. Páratlan akkumulátor-élettartamot kínál – 8 óra beszélgetési időt és akár 160 óra készenléti időt.
Az IsatPhone 2 kialakítása és képességei – beleértve a biztonsági funkciókat is – együtt ideálissá teszik a legigényesebb felhasználók számára olyan szektorokban, mint a polgári kormányzat, az olaj- és gázszolgáltatás, a civil szervezetek és a média.
Kész
Gyors hálózati regisztráció 45 másodperc alatt
8 óra beszélgetési idő és akár 160 óra készenléti idő
Könnyen használható több nyelven
Megbízható
Az Inmarsat I-4 globális geostacionárius műholdjain keresztül működik, biztosítva a hívásstabilitást és a megbízható hálózati kapcsolatot
Kiváló hangminőség
Erős
-20°C és +55°C között működik
Por-, fröccsenés- és ütésálló (IP65, IK04)
Páratartalom tolerancia 0 és 95 százalék között
Erős napfényben is olvasható, jól látható, karcálló transzflexiós kijelző
Isatphone 2 Hogyan Video Guide
FIGYELEM: Az Isatphone 2 nem megbízható szélsőséges északi vagy hegyvidéki területeken. Alaszkában, Yukonban, NWT-ben, Nunavutban, Ontario északi részén és Észak-Québecben élő ügyfelek számára kérjük, tekintse meg az Iridium 9555 vagy az Iridium 9575 műholdas telefonokat.
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SZÁLLÍTÁS | DUBLIN, IRELAND |
| MODELL | ISATPHONE 2 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MÁRKA | INMARSAT |
| HÁLÓZAT | INMARSAT |
| SZOLGÁLTATÁS | INMARSAT VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 3 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 8 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 160 HOURS |
| HOSSZ | 169 mm (6.7") |
| SZÉLESSÉG | 75 mm (3″) |
| MÉLYSÉG | 36 mm (1.4″) |
| SÚLY | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Amit tartalmaz
- Isatphone 2 kézibeszélő
- Újratölthető elem
- Univerzális hálózati töltő 4 adapterrel
- Autós töltő – 10-30 volt
- Micro USB kábel
- Vezetékes kihangosító headset
- Csuklópánt
- Gyors üzembe helyezési útmutató (8 nyelven)
- Garancia dokumentáció
- USB memória meghajtó támogatása
- Tok
Inmarsat Isatphone lefedettségi térkép

Ez a térkép az IsatPhone lefedettségét szemlélteti. Nem ad garanciát a szolgáltatási képesség mértékére. 2013 novemberétől az Alphasat lefedettsége a déli 44,5 foktól északra eső területet részesíti előnyben, és ettől a szélességtől délre csökkenhet. Isatphone lefedettség 2015. június.