Iridium 9555N műholdas telefon (BPKTN1901)
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- 9555N
- RÉSZ #:
- BPKTN1901
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9555-Satellite-Phone
Specifications
| UPC | 609728382551 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| SZÁLLÍTÁS | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODELL | 9555N |
| RÉSZ # | BPKTN1901 |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS TELEFON |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM VOICE |
| HASZNÁLATI TÍPUS | KÉZI |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | HANDSET |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| JELLEMZŐK | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| IGAZOLÁSOK | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| BESZÉLGETÉSI IDŐ | UP TO 4 HOURS |
| KÉSZENLÉTI IDŐ | UP TO 30 HOURS |
| HOSSZ | 143 mm |
| SZÉLESSÉG | 55 mm |
| MÉLYSÉG | 30 mm |
| SÚLY | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Az Iridium 9555 jellemzői
Ipari minőségű kialakítás a páratlan tartósságért
Kompakt fizikai lábnyom az áramvonalas hordozhatóság érdekében
Intuitív felhasználói felület az azonnali funkcionalitásért
Továbbfejlesztett SMS és e-mail üzenetküldési képesség
Integrált kihangosító
Fejhallgató és kihangosító képesség
Belső antenna
Mini-USB adatport és telefon modemként való támogatása
21 támogatott menünyelv
Kijelző
200 karakteres megvilágított grafikus kijelző
Hangerő-, jel- és akkumulátorerőmérők
Megvilágított, időjárásálló billentyűzet
Hívásfunkciók
Integrált kihangosító
Gyors csatlakozás az Iridium hangpostához
Kétirányú SMS és rövid e-mail lehetőség
Előre programozható nemzetközi hozzáférési kód (00 vagy +)
Postafiók hang-, numerikus és szöveges üzenetekhez
Választható csengő- és figyelmeztető hangok (8 lehetőség)
memória
100 bejegyzéses belső címjegyzék, több telefonszám, e-mail cím és jegyzet tárolására alkalmas
SIM-kártya címjegyzéke 155 beviteli kapacitással
A híváslista megőrzi a fogadott, nem fogadott és tárcsázott hívásokat
Használatszabályozási funkciók
Felhasználó által konfigurálható hívásidőzítők a költségek kezeléséhez
Billentyűzetzár és PIN-zár a nagyobb biztonság érdekében
What's included
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújt olyan távoli területekre és onnan, ahol nem áll rendelkezésre más kommunikációs forma. Az Iridium® hálózat egyedülállóan kifinomult globális konstellációja, amely 66 keresztkötésű Low-Earth Orbit (LEO) műholdból áll, kiváló minőségű hang- és adatkapcsolatokat biztosít a bolygó teljes felületén, beleértve a légutakat, az óceánokat és a sarki régiókat is. A partnervállalatok ökoszisztémájával együtt az Iridium megbízható megoldások innovatív és gazdag portfólióját kínálja a valóban globális kommunikációt igénylő piacok számára.
A Földtől mindössze 780 kilométerre található Iridium LEO hálózatának közelsége pólusok közötti lefedettséget, rövidebb átviteli utat, erősebb jeleket, alacsonyabb késleltetést és rövidebb regisztrációs időt jelent, mint a GEO műholdaké. Az űrben minden Iridium műhold legfeljebb négy másik műholdhoz kapcsolódik, így dinamikus hálózat jön létre, amely a forgalmat a műholdak között irányítja a globális lefedettség biztosítása érdekében, még ott is, ahol a hagyományos helyi rendszerek nem állnak rendelkezésre.