Inmarsat Beam Cattarg/Stalp Antena Marine Active (ISD710)
In stock
- MARCA:
- BEAM
- PARTEA #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Statele Unite ale Americii
- Warranty:
- 12 LUNI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Cattarg/Stalp Antena Marine Active (ISD710)
Conexiunile antenei (GSPS și GPS) sunt protejate de mediu cu suportul solid atașat la antenă. Sistemul de montare pe stâlp este conceput astfel încât cablurile să poată fi filetate printr-un stâlp din PVC și apoi atașate direct la antenă, păstrând cablurile și conectorul protejate de mediu. ISD710 funcționează cu toate terminalele Beam Inmarsat IsatDock și Oceana, totuși TREBUIE utilizat numai cu cabluri de antenă ACTIVE certificate Beam.
Specifications
| PARTEA # | ISD710 |
|---|---|
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | INMARSAT |
| SERVICIU | INMARSAT VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | ANTENNA |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -40°C to 70°C |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| CARACTERISTICI | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| LUNGIME | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| GREUTATE | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Caracteristici Beam ISD710
• Omologat de tip Inmarsat
• Carcasă marină de înaltă calitate
• Antenă activă
• Montare pe stâlp / catarg
• SMA/SMA
• Omnidirecțional
• 12 luni garanție pentru reparații sau înlocuire