Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS și stație de andocare de urmărire (9555PD)
TELEFONURI | PLANURI | PACHETE | ACCESORII | INCHIRIERI | A SUSTINE
In stock
- MARCA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- PARTEA #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- China
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK are, de asemenea, un modul Bluetooth încorporat pentru conectivitate vocală, împreună cu un sistem inteligent de urmărire și raportare a alertelor care utilizează motorul GPS încorporat al PotsDOCK. Modulul de alertă și urmărire poate fi configurat pentru a sprijini sondajele periodice sau raportarea alertelor de urgență.
Receptorul Iridium 9555 se potrivește în siguranță în stația de andocare, care dispune de Bluetooth încorporat, date USB, încărcare a telefonului și antenă integrată, conexiune de date și alimentare, făcând posibilă menținerea tuturor cablurilor de antene și a energiei conectate permanent la stație de andocare gata de utilizare. Receptorul Iridium 9555 este ușor de introdus și îndepărtat prin apăsarea unui buton din partea de sus a PotsDOCK, ceea ce face foarte ușor să scoateți 9555 în orice moment, cu liniștea sufletească știind că va fi întotdeauna complet încărcat.
PotsDOCK acceptă, de asemenea, utilizarea unui receptor opțional Beam Privacy, care poate fi amplasat lângă PotsDOCK pentru un plus de confort, dacă este necesar.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| PARTEA # | 9555PD |
| TIP PRODUS | TELEFON PRIN SATELIT |
| ZONA DE UTILIZARE | 100% GLOBAL |
| MARCA | BEAM |
| REŢEA | IRIDIUM |
| SERVICIU | IRIDIUM VOICE |
| TIP DE UTILIZARE | FIXED, MARITIM, VEHICULAR |
| TIP DE ACCESORII | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA DE OPERARE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FRECVENȚĂ | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBIL CU | IRIDIUM 9555 |
| CERTIFICARI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELAŢIE | 66 SATELIȚI |
| LUNGIME | 200 mm |
| LĂŢIME | 75 mm (3.0") |
| ADÂNCIME | 65 mm (2.7") |
| GREUTATE | 0.32 kg |
Feature
• Instalare compactă subțire
• Conectivitate Bluetooth integrată
• Interfață RJ11/POTS
• Capacitate voce, SMS, SBD și date cu comutare de circuite
• Urmărire încorporată și SOS
• Interfață de date USB
• Interfață serială RS232 D9
• Accesoriu/Sens de aprindere
• Intrare de alimentare 9-32V DC
• TNC și SMA pentru GPS
• Complet certificat, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 ani garanție pentru reparații sau înlocuire