Iridium Edge™
In stock
- MÁRKA:
- IRIDIUM
- MODELL:
- EDGE
- RÉSZ #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Thaiföld
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Tegye lehetővé ügyfelei számára, hogy kihasználhassák meglévő földi alapú megoldásaikat flottakezelési, telematikai, biztonsági és egyéb távfelügyeleti alkalmazásokhoz az Iridium Edge™ segítségével, amely egy készen kapható, megbízható műholdas kommunikációs eszköz, amely kiegészíti a meglévő mobilmegoldásokat a kétmódusú kapcsolat létrehozása érdekében. a világ legtávolabbi és legelérhetetlenebb területeire.
A gyors forgalomba hozatal napjaink rendkívül versenyképes kommunikációs környezetének kritikus eleme. Az Iridium Edge™ egy kulcsrakész, környezetbarát, robusztus hardvereszköz, amely csökkenti a hardverfejlesztéssel, -gyártással és műholdspecifikus terminálok tanúsításával kapcsolatos költségeket és komplikációkat.
Az Iridium Edge™ főbb jellemzői:
- Hardverkész eszköz az egyszerű, alacsony kockázatú integrációhoz
- Alacsony költségű készülék megfizethető vásárlói örökbefogadásért
- Műholdas kiegészítő a valóban globális lefedettségért
- Polcról kapható a gyors piacra kerülés érdekében
- Robusztus tápegység ipari berendezésekhez
- Környezetbarátan zárt, zord körülményekhez
- 180°-os rálátás a veszélyeztetett, részben blokkolt helyekhez
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem az Iridium kiváló hálózati előnyeiért
Főbb piacok:
- Flotta menedzsment
- Távfelügyelet
- SCADA
- Eszközkövetés
- Tengeri
Specifications
| MODELL | EDGE |
|---|---|
| RÉSZ # | EDGE1601 |
| TERMÉKTÍPUS | SATELLITE M2M |
| HASZNÁLATI TERÜLET | 100% GLOBAL |
| MÁRKA | IRIDIUM |
| HÁLÓZAT | IRIDIUM |
| SZOLGÁLTATÁS | IRIDIUM SBD |
| HASZNÁLATI TÍPUS | FIXED, TENGERI, KÖZÚTI |
| ÜZEMI HŐMÉRSÉKLET | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| IGAZOLÁSOK | CE COMPLIANCE, FCC |
| CSILLAGKÉP | 66 MŰHOLD |
| HOSSZ | 130 mm (5.11") |
| SZÉLESSÉG | 80 mm (3.15") |
| MÉLYSÉG | 30 mm (1.18") |
| SÚLY | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Hálózat:
- Üzenetméret: 240 bájt (fogadás), 370 bájt (átvitel)
- Frekvencia: 1616 – 1626,5 MHz
Mechanikai:
- Méretek: 130 mm (H) x 80 mm (Sz) x 30 mm (Ma)
- Behatolás elleni védelem: IP67
- Oldalsó és alsó kábelkimenetek
Környezeti:
- Működési hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
- Tárolási hőmérséklet tartomány: -40C és 85C között
Interfészek:
- RS232 AT parancs interfész
- Be/Ki vezérlő vonalak
Erő:
- Tápegység (9-32V), SAE J1455 Load dump védett
- Fordított polaritás elleni védelem
- Maximális teljesítmény: 1,6 W (csúcs rövid adási sorozat esetén)
- Alacsony fogyasztású üzemmódok: < 100uA
Tanúsítványok:
- Iridium® műholdas hálózat tanúsítása
- FCC, IC, CE, Ausztrália jóváhagyások
- RoHS-kompatibilis
Iridium globális lefedettségi térkép

Az Iridium az egyetlen olyan valóban globális műholdas hang- és adatmegoldás szolgáltatója, amely teljes lefedettséggel rendelkezik a Földön (beleértve az óceánokat, a légutakat és a sarki régiókat). Az Iridium telefonok alapvető kommunikációs szolgáltatásokat nyújtanak olyan távoli területekre, ahol nincs más kommunikációs forma.