ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| CZĘŚĆ # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | ASE |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 33 cm |
| SZEROKOŚĆ | 15 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 11.5 cm |
| WAGA | 1.6 kg |
Write a Review