BEAM Iridium Aktywna Antena (RST740)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- RST740
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktywna Antena (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktywna Antena to mała, wielokierunkowa antena o wysokiej jakości obudowie. Została zaprojektowana do pracy z dokami i terminalami Iridium BEAM, gdzie potrzebne są długie kable RF. Produkt ten jest przeznaczony wyłącznie do użytku z aktywnymi kablami. Umożliwia prowadzenie kabli o długości od 23 m do ponad 100 m (328 stóp). W zestawie znajduje się zasilacz [15V DC output].
Gdy instalacja przekracza 20 m / 60’, bardziej opłacalne staje się użycie aktywnej/zasilańcej anteny Iridium, która pozwala na użycie znacznie cieńszych i tańszych kabli na długości do 100 m / 300’, co nigdy nie byłoby możliwe z pasywną anteną Iridium. Aktywna Antena RST740 będzie działać ze wszystkimi produktami Beam oraz dowolnymi urządzeniami Iridium, jednak wymaga zatwierdzonego kabla Aktywnej Anteny Beam do zarządzania wzmocnieniem mocy w linii RF do anteny.
UWAGA: Łączenie Aktywnej Anteny z Kablowymi Standardowymi spowoduje uszkodzenie Anteny.
Specifications
| CZĘŚĆ # | RST740 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| CECHY | ACTIVE |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Zatwierdzone przez Iridium
• Wysokiej jakości obudowa
• Aktywna antena
• Montaż na słupie/maszcie
• Mały rozmiar/stopa w kolorze białym
• Wielokierunkowa
• Obsługuje długie przewody
• W zestawie skrzynka zasilająca (wymagana 9-32 VDC)
• 12-miesięczna gwarancja na naprawę lub wymianę