ZAPRZESTANE - Antena Iridium / GPS w trybie podwójnym Beam (RST702)
calcActive())">
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
Antena dualna Beam RST702 Iridium i GPS, zaprojektowana głównie do zastosowań morskich. Antena dostarczana jest w komplecie z rurą PVC o długości 30 cm (11,8 cala), co umożliwia jej bezpieczne zamocowanie bez narażania złączek na działanie środowiska. Antena wyposażona jest w złącze SMA żeńskie dla GPS oraz SMA dla Iridium i będzie działać ze wszystkimi produktami śledzącymi Beam lub innymi urządzeniami opartymi na Iridium / GPS.
Specifications
| CZĘŚĆ # | RST702 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40°C to 70°C |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| CECHY | GPS, PASSIVE |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| WAGA | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Zatwierdzone przez Iridium
• Polimer odporny na warunki atmosferyczne
• Zaprojektowane do trudnych warunków
• Złącze SMA
• Bardzo niski profil
• Wyprodukowane w USA
• 12-miesięczna gwarancja na naprawę lub wymianę
Write a Review