Beam SatDOCK-G 9555 Stacja dokująca do pojazdów z funkcją głośnomówiącą (9555SDG)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Chiny
- Warranty:
- 24 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Ręczny telefon satelitarny Iridium 9555, pewnie mieści się w dokach, który ma kompaktowy design, w przeciwieństwie do innych tradycyjnych zestawów dokujących, które wymagają dodatkowej zewnętrznej skrzynki do instalacji, Beam SatDOCK jest całkowicie zawarty w jednym kompaktowym dokach. Inne funkcje obejmują ładowanie telefonu, wbudowany Bluetooth, dane USB, wbudowany dzwonek i pozwala na stałe podłączenie anteny i zasilania do doków, gotowych do użycia. Ręczny telefon Iridium 9555 jest łatwo wkładany i wyjmowany za pomocą naciśnięcia przycisku na górze doków, co czyni go bardzo łatwym w użyciu z dala od doków, gdy jest to wymagane.
SatDOCK wspiera również użycie opcjonalnego aktywnego telefonu prywatnego lub w pełni funkcjonalnego inteligentnego telefonu, RST970, które są łatwo dodawane do SatDOCK.
SatDOCK zapewnia elastyczność korzystania z ręcznego telefonu satelitarnego do wspierania użycia sprzętu w szerokim zakresie zastosowań. Posiada wbudowany moduł Bluetooth do łączności głosowej wraz z inteligentnym systemem śledzenia i raportowania powiadomień, wykorzystującym wbudowany silnik GPS SatDOCK. Moduł powiadomień i śledzenia może być skonfigurowany do wspierania okresowego sondowania lub raportowania powiadomień alarmowych.
Uchwyt SatDOCK
. Solidny design i konstrukcja
. Ładowanie ręcznego telefonu 9555 gotowego do użycia
. Zintegrowane zasilanie i połączenie antenowe
. Zintegrowana łączność USB
Tryb głośnomówiący
. Technologia pełnego dupleksu
. Doskonała jakość dźwięku
Śledzenie / GPS
. Okresowe raporty pozycji lub zdalnie sondowane
. Wbudowany silnik GPS
. Interfejsy do LeoTRAK-Online Beam
. Kompatybilny z innymi aplikacjami śledzenia
Panika / Powiadomienia
. Opcja dodatkowych przewodowych przycisków alarmowych
Zintegrowany Bluetooth
Wbudowany dzwonek
Głos, Dane, SMS, SBD
Prywatność i inteligentny telefon
. Inteligencja automatycznego wykrywania odpowiedzi/rozłączenia
. Przełącza między trybami telefonu a trybem głośnomówiącym
Instalacja
. Elastyczna instalacja za pomocą uniwersalnego uchwytu, również odpowiednia do montażu na ścianie
. Antena, mikrofon i głośnik zainstalowane w dogodnej lokalizacji
. Umożliwia półtrwałą instalację
Jakość
. 100% testowane fabrycznie
. Zgodność: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| CZĘŚĆ # | 9555SDG |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | AVIATION, MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9555 |
| CECHY | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 200 mm (7.9") |
| SZEROKOŚĆ | 75 mm (3.0") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 65 mm (2.7") |
| WAGA | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Cechy:
• Smukła, kompaktowa instalacja
• Zintegrowana łączność Bluetooth
• Instalacja bez użycia rąk
• Opcje słuchawki prywatnej
• Obsługa głosu, SMS, SBD i danych przełączanych w obwodzie
• Śledzenie i SOS
• Interfejs danych USB
• Interfejs szeregowy RS232 D9
• Akcesoria / czujnik zapłonu
• W pełni certyfikowany, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę