Cobham SAILOR 900 VSAT Ka Morski satelitarny system internetowy (407090D-00501)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- SAILOR 900
- CZĘŚĆ #:
- 407090D-00501
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-900-Ka-VSAT-System
Cobham SAILOR 900 VSAT Ku System (407090B-00501)
SAILOR 900 VSAT Ka to najbardziej zaawansowany i niezawodny na świecie 3-osiowy stabilizowany system antenowy na pasmo Ka dla sieci satelitarnej Telenor THOR 7. Jego unikalna konstrukcja i technologia usprawniają proces wdrażania, zapewniając znaczące korzyści instalacyjne. Podczas pracy SAILOR 900 VSAT Ka umożliwia dostawcom usług dostarczanie niezrównanej niezawodności i czasu działania łącza.
Zmieniające reguły gry atrybuty operacyjne i instalacyjne SAILOR 900 VSAT Ka są możliwe dzięki mocy sprawdzonej platformy technologicznej SAILOR VSAT. Wysoko ceniona przez dostawców usług satelitarnych na całym świecie, łatwość obsługi, szybkie wdrożenie i niezawodne działanie, które umożliwia technologia SAILOR VSAT, stworzyła nowy standard branżowy.
Punkt odniesienia dla wydajności Ka
SAILOR 900 VSAT Ka jest zbudowany tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki morskie i nadal zapewniać łączność o dużej przepustowości. Jest to najszybsza dostępna antena śledząca, o doskonałych parametrach dynamicznych we wszystkich osiach; toczyć się, pochylać i odchylać. Ta wysoka wydajność oznacza, że nawet mniejsze statki, które są bardziej narażone na wzburzone morze, mogą w pełni wykorzystać usługi THOR 7.
Prosta rewolucja we wdrażaniu VSAT
Zaawansowane systemy antenowe SAILOR VSAT, takie jak SAILOR 900 VSAT Ka, całkowicie upraszczają złożony niegdyś proces zakupu i instalacji anteny VSAT. Oszczędza to czas i pieniądze. Firma Cobham SATCOM dokonała tej rewolucji nie dzięki pojedynczemu przełomowi projektowemu, ale dzięki bogactwu funkcji i szczegółów unikalnych dla platformy technologicznej SAILOR VSAT. Na przykład pojedynczy kabel łączący antenę z podpokładowym wyposażeniem dla RF, zasilania i danych w połączeniu z automatyczną kalibracją azymutu i automatyczną kalibracją kabli umożliwia unikatowe „uruchamianie za jednym dotknięciem”. Dynamiczne hamulce silnikowe wewnątrz anteny eliminują konieczność stosowania mechanicznych pasków hamulcowych, zapewniając utrzymanie anteny w równowadze w sytuacjach braku zasilania na morzu lub w transporcie.
Nowa definicja morskich sieci szerokopasmowych
Integracja SAILOR 900 VSAT Ka z routerem satelitarnym iDirect X7 to najmądrzejszy, najbardziej opłacalny sposób na dostęp do przełomowych nowych usług satelitarnych o dużej przepustowości (HTS) na THOR 7. Wyższe prędkości, większa niezawodność i wiodące w swojej klasie oszczędności instalacji oznaczają to połączenie najnowocześniejszego sprzętu i usług nowej generacji zapewnia najlepsze wsparcie dla aplikacji biznesowych, operacji na statku i dobrostanu załogi.
Usprawnienie zdalnego dostępu i diagnostyki
SAILOR 900 VSAT Ka jest niezwykle łatwy w zarządzaniu, dzięki czemu dostawcy usług mogą zaoferować najlepsze możliwe wsparcie klientom na całym świecie. Łatwy zdalny dostęp i funkcje diagnostyczne obejmują rejestrowanie miesięcznych statystyk, SNMP i wbudowanych klientów poczty e-mail, które automatycznie wysyłają e-mailem historyczne rejestrowanie wydajności systemu.
Specifications
| MODEL | SAILOR 900 |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | 407090D-00501 |
| GPU | 200 TOPS |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | COBHAM |
| SIEĆ | VSAT |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 103 cm (41 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ka BAND |
| WAGA | 126,5 kg. / 279 livres |
| RADOME HEIGHT | 150.0 cm (58.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 130 cm (51.3 inch) |
What's included
ZAWARTE W SYSTEMIE
- 407009B-00501 Jednostka nadpokładowa (ADU), w tym. Odbłyśnik 103cm, 8W BUC, 2x Multi-Band LNB, OMT, Diplexer, Akcesoria montażowe.
- 407016C-00505 Jednostka sterująca anteną (ACU) z wejściem zasilania prądem zmiennym do montażu w szafie 19" (1U).
- Instrukcja obsługi i instalacji.
- Przewód zasilający
- Wielowtyczka NMEA.
- 2x kabel koncentryczny 1m 75 Ohm TX/RX ACU-VMU.
- Kabel Ethernet.