Hughes 9202M BGAN Przenośny terminal satelitarny z dostępem do Internetu z WiFi (3500566-0004)
In stock
- MARKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- CZĘŚĆ #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN Przenośny Terminal Satelitarny z Internetem lądowym z WiFi
Niezawodny i lekki terminal przenośny Hughes 9202 charakteryzuje się kompaktowym i eleganckim designem. Budżetowy i bardzo atrakcyjny terminal przenośny klasy 2, Hughes 9202 jest idealny dla rządów i organizacji pozarządowych, pierwszych ratowników, pracowników ochrony publicznej oraz mobilnej opieki zdrowotnej, a także dla personelu zdalnego w branżach takich jak użyteczność, ropa i gaz, leśnictwo, kabel i telekomunikacja.
Hughes 9202 działa w sieci satelitarnej Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) i zapewnia wysokowydajną łączność oraz niezawodność dla najbardziej wymagających użytkowników i ekstremalnych warunków.
Korzystając z najmniejszego na świecie terminala BGAN klasy 2, użytkownicy mogą łączyć się z prędkościami szerokopasmowymi IP do 464 kbps, a także korzystać z takich funkcji jak wbudowany dostęp Wi-Fi dla wielu użytkowników oraz automatyczna aktywacja kontekstu (ACA), w tym możliwość przesyłania wiadomości SMS za pośrednictwem zintegrowanego interfejsu użytkownika (IUI) bez podłączonego laptopa, smartfona lub innego urządzenia użytkownika.
Hughes 9202 umożliwia użytkownikowi wysyłanie i odbieranie ruchu IP za pośrednictwem Ethernetu i Wi-Fi. Równolegle z usługą danych pakietowych, Hughes 9202 obsługuje pełne połączenia głosowe i faksowe ISDN oraz przełączane w obiegu za pośrednictwem wtyku RJ11 z dwoma liniami.
Planiści katastrof korporacyjnych i personel zdalny mogą współpracować z pewnością i efektywnością z różnymi agencjami i personelem centrali, korzystając jednocześnie z wideo, głosu i danych. Jak w przypadku wszystkich modeli Hughes BGAN, Hughes 9202 jest oparty na IP, oferując wybieralne, dedykowane poziomy jakości usług (QoS).
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | 3500566-0004 |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | HUGHES |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP UŻYCIA | PORTABLE |
| TYP AKCESORIÓW | TERMINAL |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| SZYBKOŚĆ DANYCH | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTYFIKATY | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85176200"] ``` |
| KONSTELACJA | 3 SATELITY |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 36 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 216 mm (8.5") |
| SZEROKOŚĆ | 216 mm (8.5") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 41 mm (1.61") |
| WAGA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Cechy
- Wytrzymała i trwała ocena IP55
- Podświetlany wyświetlacz LCD dla użytkownika z czterema przyciskami sterującymi
- Wi-Fi wspierające dostęp wielu użytkowników
- Dwu-liniowe RJ11 dla głosu i faksu
- Zaawansowany zintegrowany interfejs użytkownika (IUI)
- Automatyczna aktywacja kontekstu (ACA)
- Obsługa pasma XL
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Terminal Przenośny
- Akumulator litowo-jonowy do ładowania
- Kabel Ethernet 5m
- Zasilacz AC/DC z kablami zasilającymi UK, EU i US
Mapa zasięgu Inmarsat BGAN

Ta mapa przedstawia oczekiwania Inmarsat dotyczące zasięgu po komercyjnej wprowadzeniu czwartej strefy L-Band Inmarsat. Nie stanowi to gwarancji usługi. Dostępność usługi na krawędzi obszarów zasięgu waha się w zależności od różnych warunków.