Radio satelitarne ICOM IC-SAT100 PTT
In stock
- MARKA:
- ICOM
- MODEL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japonia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
Radio satelitarne ICOM IC-SAT100 PTT
ICOM IC-SAT100 działa poprzez SATELLITE PTT (Push-To-Talk), który jest dwukierunkowym systemem radiowym wykorzystującym sieć satelitarną Iridium®. Może być używany jako narzędzie komunikacji w odległych, odizolowanych obszarach, gdzie nie ma infrastruktury telefonii komórkowej ani sieci stacjonarnej. Nawet jeśli naziemna infrastruktura sieciowa zostanie unieruchomiona w wyniku katastrof ludzkich lub naturalnych, SATELLITE PTT może zapewnić stabilne wsparcie, niezależne od innych sieci. Dodatkowo, w przeciwieństwie do telefonów satelitarnych, użytkownicy IC-SAT100 mogą natychmiast rozpocząć rozmowę ze wszystkimi radiotelefonami w tej samej grupie rozmównej, po prostu naciskając przycisk nadawania (PTT).
Radio satelitarne ICOM IC-SAT100 PTT można szybko i łatwo skonfigurować za pomocą istniejącego centrum dowodzenia Iridium® i nadal obsługuje do 15 grup rozmównych. Grupy rozmówne mogą być współdzielone, umożliwiając globalną interoperacyjność między użytkownikami, nawet w przypadku korzystania z różnych słuchawek Iridium® PTT.
Radio satelitarne ICOM IC-SAT100 PTT oferuje następujące kluczowe funkcje:
Wodoodporny, pyłoszczelny i trwały korpus - zapewnia wodoodporność IP67 (1 m głębokości wody przez 30 minut) i pyłoszczelność, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w trudnych warunkach zewnętrznych. Radiotelefon spełnia również specyfikacje MIL-STD 810G i może pracować w zakresie temperatur od -30°C do +60°C (od -22°F do 140°F).
Wbudowany klucz awaryjny — łatwy do znalezienia przycisk może być używany w sytuacjach awaryjnych; umożliwiające transmisję wezwania alarmowego do zaprogramowanych użytkowników.
Potężny dźwięk — dźwięk o mocy 1500 mW dostarczany z wewnętrznego głośnika zapewnia głośną i wyraźną komunikację, nawet w hałaśliwym otoczeniu.
Długa żywotność baterii - dostarczony akumulator litowo-jonowy (Li-ion) zapewnia do 14,5 godziny pracy.
Bezpieczna komunikacja — zapewnia bezpieczne rozmowy z 256-bitowym szyfrowaniem AES.
Inne funkcje obejmują:
Wyświetlacz w wielu językach (angielski, chiński, francuski, japoński i hiszpański)
Złącze antenowe typu SMA do opcjonalnej anteny zewnętrznej
Funkcja AquaQuake™ usuwa wszelkie wnikanie wody, która może przedostać się przez kratkę głośnika urządzenia
Ładowanie przez USB (typ USB Micro-B)
Specifications
| MODEL | IC-SAT100 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE PTT |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | ICOM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM PTT |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| SZEROKOŚĆ | 57.8 mm (2.3 inch) |
| GŁĘBOKOŚĆ | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| WAGA | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Co jest zawarte:
- Radio satelitarne ICOM IC-SAT100 PTT
- Akumulator, BP-300
- Zaczep do paska, MBB-5
- Antena FA-S102U
- Ładowarka biurkowa, BC-241
- Zasilacz sieciowy, BC-242