Telefon satelitarny Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- MARKA:
- INMARSAT
- MODEL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Hiszpania
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 711,67 € 711,67 € each and save 2%
- Buy 5 for 704,41 € 704,41 € each and save 3%
- Buy 10 for 689,89 € 689,89 € each and save 5%
Podręczny telefon satelitarny nowej generacji firmy Inmarsat zapewni łączność w najbardziej ekstremalnych i odległych lokalizacjach.
Solidny telefon, niezrównana żywotność baterii, doskonała jakość głosu i niezawodność, jakiej oczekujesz od wiodącego na świecie dostawcy mobilnej komunikacji satelitarnej - IsatPhone 2 zapewnia to wszystko.
Gotowe. Niezawodny. Solidny.
Nowa generacja IsatPhone 2 dołącza do IsatPhone Pro w naszej ofercie podręcznych telefonów satelitarnych - dając większy wybór klientom, którzy chcą niezawodności, jaką zapewnia Inmarsat.
IsatPhone 2 to wytrzymały telefon dla trudnego świata. Solidny telefon został zaprojektowany tak, aby poradzić sobie ze wszystkim, co może rzucić na niego natura — od palących upałów po lodowe podmuchy, pustynne burze piaskowe lub monsunowe deszcze. Oferuje niezrównaną żywotność baterii - 8 godzin rozmów i do 160 godzin w trybie gotowości.
Razem konstrukcja i możliwości IsatPhone 2 – w tym funkcje bezpieczeństwa – czynią go idealnym dla najbardziej wymagających użytkowników w sektorach takich jak administracja cywilna, ropa i gaz, organizacje pozarządowe i media.
Gotowe
Szybka rejestracja w sieci w mniej niż 45 sekund
8 godzin rozmów i do 160 godzin czuwania
Łatwy w użyciu w wielu językach
Niezawodny
Działa na globalnych satelitach geostacjonarnych Inmarsat I-4, zapewniając stabilność połączeń i niezawodne połączenie sieciowe
Wysoka jakość głosu
Solidny
Działa w temperaturze od -20°C do +55°C
Odporność na kurz, zachlapania i wstrząsy (IP65, IK04)
Tolerancja wilgotności od 0 do 95 procent
Dobrze widoczny, odporny na zarysowania wyświetlacz transrefleksyjny, czytelny w jasnym świetle słonecznym
Przewodnik wideo dotyczący Isatphone 2
UWAGA: Isatphone 2 nie jest niezawodny na obszarach położonych na północy lub w górach. Klienci na Alasce, Jukonie, NWT, Nunavut, północnym Ontario i północnym Quebecu powinni zapoznać się z telefonami satelitarnymi Iridium 9555 lub Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| DOSTAWA Z | DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | ISATPHONE 2 |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | INMARSAT |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACJA | 3 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 8 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 160 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 169 mm (6.7") |
| SZEROKOŚĆ | 75 mm (3″) |
| GŁĘBOKOŚĆ | 36 mm (1.4″) |
| WAGA | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
co jest zawarte
- Słuchawka Isatphone 2
- Bateria do ponownego ładowania
- Uniwersalna ładowarka sieciowa z 4 adapterami
- Ładowarka samochodowa – 10-30 woltów
- Kabel microUSB
- Przewodowy zestaw głośnomówiący
Pasek na nadgarstek
- Skrócona instrukcja obsługi (8 języków)
- Dokumentacja gwarancyjna
- Obsługa pamięci USB
- Kabura
Mapa zasięgu Inmarsat Isatphone

Ta mapa ilustruje zasięg IsatPhone. Nie stanowi gwarancji zakresu możliwości serwisowych. Od listopada 2013 r. zasięg Alphasat nadaje priorytet rafie na północ od 44,5 stopnia na południe i może ulec degradacji na południe od tej szerokości geograficznej. Zasięg Isatphone czerwiec 2015 r.